Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok egy lányról ha nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Csak pár barátnőm volt, aztán más suliba kerültünk és elsodródtunk egymástól, újak pedig nem lettek. Jól érzem magam egyedül, de ez nem riasztó? Emiatt nagyon nehezen ismerkedek, ráadásul kisvárosban élek.
2012. febr. 1. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annál még mindíg jobb, mintha sok ellenséged lenne.
2012. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem riasztó, ha amúgy nincs semmi gond veled... :) Én is magányos farkas típus vagyok, nagyon kevés barátommal tartom a kapcsolatot napról-napra, sőt... önmagában ez még nem jelent semmit.


23/F

2012. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is magányos lovas vagyok. Nekem sincsenek barátaim, de főleg azért mert nem találom meg a korosztályommal a hangot (mielőtt megkapnám, hogy hülyekülönc meg stb, leszögezném, hogy nem azt mondom, hogy jobb meg felsőbbrendűbb meg mit tudom én mi lennék, csak nem illünk össze, na). Valljuk be, annak aki nem ilyen, ez ijesztő lehet, mert az a norma, hogy az embernek 100 meg 100 szipiszupicsudajó barátja van akivel nagyon boldogok és sosem ártanának egymásnak.

Mindenesetre ha amúgy normális vagy, akkor nem lehet gond.

21/F

2012. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

azt, hogy nincsenek barátnői! :)


de nekem nem is a barátai kellenek hanem Ő!!! stimmt??

2012. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Irj privit és máris lessz egy barátod.:-)
2012. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kérdező, én is igy vagyok csak fiúba:// ha gondolod irhatsz privibe:)
2012. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem gondolok semmi rosszat(: egyáltalán nem riasztó. mert mással nincs olyan viszonyba, velem attól még lehet.

18f

2012. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem riasztó, sőt. Számomra vonzóbb mint ha körbe lenne véve egy rakás buta tükörbe csücsörítős p*csával. Amúgy ha szép vagy akkor nem kell aggódnod :)
2012. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem azért furcsa lenne, hogy egyetlen barátja sincs. Az ilyen emberekről az jut eszembe hogy valami gebasz van vele és ösztönösen kerülöm őket... Legalább egy legjobb barátnője legyen akivel napi kapcsolatban van. Különben az ember mindig azért aggódik, hogy mi lesz akkor mikor ő nincs vele...
2012. febr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én most mentem egyetemre egy másik városba, ott még nem nekem sem sikerült igazán barátot találni, persze van akikkel beszélgetek. Itthon van egy barátnőm, meg egy baráti társaság. De ahhoz sok idő kell, hogy az ember megtalálja az igaz barátait, akiben bízhat!

L20

2012. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!