Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom felvetette a "hármast"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom felvetette a "hármast". Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. A szexuális életünk kiváló. Mind a ketten bevállalós és újítani akaró emberek vagyunk ezért sosem unalmas a szex. Legalábbis én ezt hittem.


ár napja drága párom felvetette, hogy mi lenne ha bevennénk még egy lányt. De úgy hogy ő nem nyúl hozzá, mind a ketten engem kényeztetnek. Nem kérdés, hogy én ezt kapásból elutasítottam és el is fogom, mert úgy vagyok vele, hogy egy kapcsolatba ha bejön egy harmadik fél az nem éppen kapcsolatépítő. Ráadásul másfél éve vagyunk együtt, nehogymár fel kéne is bármit frissíteni ezzel, amikor amúgy is frissen van tartva minden...


Párom a végén kinyögte hogy csak vicc volt az egész, de én ezt nem hiszem. Elég sokáig győzködött hogy ez ne vicc legyen....


És természetesen én vagyok a hisztis, és az akinek fel kellene nőnie, mert nem értek egy ilyen tréfát. Én meg pont hogy úgy gondolom hogy neki kéne felnőnie hogy rájöjjön hogy ilyennel nem tréfálkozunk.



Mit gondoltok erről?


23/l


2012. febr. 2. 13:22
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Előre is bocsi pár elgépelésért, de eléggé ideges vagyok.
2012. febr. 2. 13:24
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Beteg világ ez! - olvasva a gyakorit, egyre inkább láthatjuk ezt.

Tudom, maradi vagyok.

2012. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Egyébként tudja rólad, hogy biszex vagy?

Előtte voltál már lányokkal?

2012. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Az azért erős túlzás hogy biszex. Tudja hogy nem vetem meg a nőket sem, de nem voltam még előtte lánnyal. És ha lennék is, akkor csakis úgy hogyha ő nem lenne. Amíg ő van, nem kell nekem más.


De most nem az a kérdés, hogy vacilálnék-e azon hogy jajj vállaljuk-e be, hanem hogy mi volt az oka annak, hogy ezt felvetette? Ennyire un már? Vagy mire jó ez a hármas neki?

2012. febr. 2. 13:31
 5/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan dolog, ami akár jó is lehet egy párkapcsolatban, építő lehet, HA mindkét fél szeretné. Viszont ha valamelyikőtök, jelen esetben te ezt már soknak érzed, akkor nem kell bevenni senkit és kész. Ezt meg kell tudni beszélni és ha szeret a párod, akkor neki pedig meg kell értenie, hogy te ezt nem szeretnéd és kész. Nálunk is került már szóba, a párom azt mondta, hogy jöjjön lány, én azt mondtam, hogy ha már harmadik jön, akkor jöjjön fiú és a végén tényleg jó poénként zárult az egész, mert a párom fiút nem lenne hajlandó elviselni az ágyban, én lányt, tehát téma lezárva, nem kell harmadik. :)


Nem kell ezt sértődésre venni, mondd el neki, hogy neked ez "nemgyerebe" és kész, ha megérti, akkor nincsen semmi gond, pláne ha amúgy bevállalós vagy és igyekszel minden kívánságát teljesíteni az ágyban. Teljesen természetes, hogy olykor van olyan, amire azt mondod, hogy NEM.

2012. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha te is élveznéd, nem lenne gond.De csak miatta ne vállald be.Nálunk én, nőként vetettem fel a dolgot, de ahogy belegondoltam, hogy néznem kéne, hogy egy másik nővel van, már nem is tűnt jó ötletnek.Féltékeny lennék.Ha nagyon erőlteti, akkor előbb-utóbb tönkremegy a kapcsolatotok majd ez miatt.
2012. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ez egy kényes téma! Az én fantáziámba abszolút belefér, de a valóságban lehet, nem találnám izgatónak!

A szexuális életetek, csak szerinted kiváló! Ezek szerint! A párod, már unja, többre vágyik! Komolyan mondta, hidd el! ilyet viccből nem mond az ember! Mond neki, hogy inkább 2 pasival akarnád! És ha nem tetszik neki, akkor te is csak vicceltél!

2012. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Sajnos elhiszem hogy komolyan mondta.


Semmi képpen sem mennék bele,én is azt mondtam neki hogy max ha pasi jön, de azt se viselném el ha egy vadidegen tapperolna.... Ezt is azért mondtam csak hogy érezze már a súlyát annak amit mond, és gondoljon bele az én helyzetemből.


Teljesen elvette a kedvemet a szex-től. Olyan "poénjai" vannak hogy ha ő megcsalna engem akkor tuti én kéretkeznék vissza hozzá meg hasonk. Ilyennel nem poénkodunk szerintem.

És elmeséltem neki hogy pár exem már esett ebbe a csapdába hogy annyira elbízták magukat hogy ezt mondták és amikor megtudtam hogy más lány felé kacsingatnak hajítottam is ki őket messze. És ezek után mondta hogy hülye vagyok ha ezt komolyan veszem amiket mond..... szerintem ilyennel nem poénkodunk...

2012. febr. 2. 13:38
 9/28 anonim ***** válasza:
És ha pasi lenne a harmadik? Azt is elutasítanád?
2012. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Természetesen. Mi értelme a hármasnak??? Ha elvileg szeretsz valakit akkor egy embert szeretsz és akkor azzal az egy emberrel szeretnél lefeküdni is. Bele se merek gondolni hogy hozzáérek más f.szához...... gusztustalan.


Vagy most tényleg én vagyok ilyen naiv és veszem ilyen véresen komolyan? Mert ez számomra egy jel hogy a pasim más felé kacsingatna....

2012. febr. 2. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!