Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom felvetette a "hármast"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom felvetette a "hármast". Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. A szexuális életünk kiváló. Mind a ketten bevállalós és újítani akaró emberek vagyunk ezért sosem unalmas a szex. Legalábbis én ezt hittem.


ár napja drága párom felvetette, hogy mi lenne ha bevennénk még egy lányt. De úgy hogy ő nem nyúl hozzá, mind a ketten engem kényeztetnek. Nem kérdés, hogy én ezt kapásból elutasítottam és el is fogom, mert úgy vagyok vele, hogy egy kapcsolatba ha bejön egy harmadik fél az nem éppen kapcsolatépítő. Ráadásul másfél éve vagyunk együtt, nehogymár fel kéne is bármit frissíteni ezzel, amikor amúgy is frissen van tartva minden...


Párom a végén kinyögte hogy csak vicc volt az egész, de én ezt nem hiszem. Elég sokáig győzködött hogy ez ne vicc legyen....


És természetesen én vagyok a hisztis, és az akinek fel kellene nőnie, mert nem értek egy ilyen tréfát. Én meg pont hogy úgy gondolom hogy neki kéne felnőnie hogy rájöjjön hogy ilyennel nem tréfálkozunk.



Mit gondoltok erről?


23/l


2012. febr. 2. 13:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én csak kérdeztem.


"Bele se merek gondolni hogy hozzáérek más f.szához...... gusztustalan."

Ezek szerint ha ne adj isten, szétmentek akkor te többet pasival nem fogsz szexuális kapcsolatot létesíteni mert azoknak mind gusztustalan fäsza van?!

2012. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat 2 emberről szól. Néha valaki nem tud számolni, olyankor ki kell vágni. Csak szólok előbb-utóbb meg fog csalni. Sok sikert!
2012. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Úristen utolsó, ne forgasd már ki a szavakat... Egy kapcsolatban szerintem is alap, hogyha szeretjük a párunkat, akkor nem vágyuk testileg SEM másra. Én sem tudom elképzelni, hogy mással feküdjek le, amikor a páromat szeretem és maximálisan jó vele minden. Viszont ha szakítanánk és továbblépnék, másba szeretnék újra bele, persze hogy más a helyzet...


Lényeg, hogy beszéld ezt meg a pároddal. Lehet sok csajnál beleférnek ezek a poénok, nálad nem, ezt fogadja el és szokja meg, ennyi.

2012. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Ne forgasd ki a szavaimat, ugyanis ebben a szövegkörnyezetben nagyon is érthető hogy mire írtam:


" Ha elvileg szeretsz valakit akkor egy embert szeretsz és akkor azzal az egy emberrel szeretnél lefeküdni is. Bele se merek gondolni hogy hozzáérek más f.szához...... gusztustalan. "


Maradjunk a kérdésnél, ha lehet, elvégre azért tettem fel.

2012. febr. 2. 13:55
 15/28 anonim ***** válasza:
Igazából semmit nem gondolok :) A férfi fantáziában ez benne van, hogy 2szép nővel van együtt. Én voltam már a férjemmel úgy, hogy egy másik párral. Persze előtte letisztáztuk a "játékszabályokat" hogy ki-meddig-hogyan. Nem voltam féltékeny, sőt ez meg is erősítette köztünk a szerelmet, mert nem éreztünk a másik pár iránt szerelmet, csak izgalmat és ha ezt kibírta a kapcsolatunk, akkor mindent. Azóta sem vágytunk másra és még mindig jó a szex köztünk. De ehhez elég érettnek kell lenni a feleknek is és a kapcsolatnak is. Itt nincs helye, önbizalomhiánynak, meg féltékenykedésnek. Szerintem, azért mondta, hogy viccelt, mert látta rajtad, hogy ez neked nem tetszik. Mindenkinek más a habitusa, ezért ne essen ez rosszul. Szerintem csak a "szemét" kényeztette volna a 3asban, nem hinném, hogy bármi rossz és hátsó szándéka lett volna (mármint, hogy rossz a szex veled, vagy nem szeret, vagy bármi ilyen) Csak fantázia és kész
2012. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ez csak személyes vélemény.Én úgy veszem észre az írásodból,hogy nagyon hűséges típus vagy és ez jó.Ezt a párodból nem nagyon nézem ki,mert ha vki. ilyet említ,hogy hármasban...háát már nyugodtan lehet ferde szemmel nézni,ha enyhén kell fogalmaznom.
2012. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Már én sem tudom mit gondoljak, de minden esetre átbeszélem ezt vele még egyszer utoljára. Tegnap este szerintem elég világosan megmondtam neki hogy ne éljen álomvilágban, mert megcsalás után visszaút nem lesz.


Sok értékes hozzászólás született, köszönöm Nektek!

2012. febr. 2. 14:03
 18/28 A kérdező kommentje:
Igazából a párom sokszor meggyanúsít azzal hogy én tuti megcsalnám őt, rettentően bizalmatlan, pedig oka nincs rá. Nem vagyok egy ronda nő, észrevesznek a férfiak, és ez zavarja őt. De sokszor gondoltam arra hogy mindenki magából indul ki alapon, hiszi azt hogy én őt megcsalnám. Lehet ő érzi magát gyengének ilyen téren.... Nem tudom..
2012. febr. 2. 14:05
 19/28 anonim ***** válasza:
Másik pasihoz mit szolna? fel lenne haborodva. azert vetette fel az otletet mert mar masra vagyik. tolem ezt kerne a parom..bocsanat ex parom. remelem ertetted.
2012. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.


Én kipróbáltam a pasimmal és egyik barátnőmet vettük be és annyira jól csináta, hogy kétszer a csúcsra jutottam. (Pedig csak kicsit vagyok biszex)

2012. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!