Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a sírig taró, örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sírig taró, örök szerelemben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem.
2012. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 pqpqpq ***** válasza:
en igen
2012. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

En hittem, de rajottem, hogy nem letezek orok szerelem, maximum orok szerelemnek indulo, orok szeretette atalakulo erzes.

20L

2012. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek, ha valakit szeretsz és a kapcsolatotok jol müködik, és mindkettötöket érdekel a kapcsolatotok, tesztek is érte, akkor szerintem igen!! Nagyon remélem, még ha átalakul is a szerelem, akkor is fogok tudni neki mindenap egy kicsi ujdonságot adni, és ő isnekem ami, be bizonitja hogy nekünk együtt kell lenni. Én Dédnagyszüleimen láttam, hogy milyen aranyosak tudnak lenni, és hogy mennyire szeretik egymást 65 év házasság után is.
2012. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 pqpqpq ***** válasza:
53%

En hittem, de rajottem, hogy nem letezek orok szerelem, maximum orok szerelemnek indulo, orok szeretette atalakulo erzes.

20L


es erre te mar 20 evesen ra jottel.

No Coment

2012. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán.


VIII. Henrik

2012. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hittem benne. így visszanézve elég buta voltam 18 évesen.

első szerelem, első szex, a szívem lelkem is nekiadtam.

azt hittem, velem is történhet olyan mint a mamámékkal hogy sírig együtt boldogan.

aha. csak a szex kellett a srácnak.

és akkor úgy döntöttem hogy nem kell többet más, és azóta nem hiszek ilyenekben.

talán van 1-2 szerencsés de a legtöbben pechesek vagyunk sajnos.

2012. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mit gondolunk szerelemnek: Egy testileg-lelkileg boldog párkapcsolatot, vagy csupán azt az agyban lefolyó kémiai folyamatot, ami elvakítja, megbolondítja az embert. Előbbiben hiszek, utóbbi viszont bizonyítottan elmúlik idővel. Szerintem a szerelem, mint kémiai folyamat nem feltétlen szükséges végig egy párkapcsolat működéséhez. Az elején jó, ha megvan, de attól még, hogy elmúlik még nem omlik össze a világ. Ha megvan két emberben az egymás iránti tisztelet, bizalom, vonzalom és összhang, akkor a lila köd elmúlta után is élhetnek együtt, boldogan.
2012. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
dehogy hiszek. a pasik nem olyanok.
2012. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A másodikkal értek egyet :) 19/L
2012. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!