Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan párkapcsolat akik nem csalják meg egymást? Vagy csak álltatom magam, nem látom a fátol az erdöt, és megcsal csak ügyesen csinálja, és nem veszem észre?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 14:11
1 2
 1/16 pqpqpq ***** válasza:
0%
megcsal csak ügyesen csinálja, és nem veszed észre
2012. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 BlackSword ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik... Tudod vannak olyan emberek, akiknek van önfegyelmük, akaraterejük, és becsületük... Nem mindenki ribanc...
2012. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

És nem mindenki kur.afi....


Létezik biztosan, de egyre kevesebb ilyen pár van.

2012. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Tudom, én nem csaltam meg és nincsen is szándékomban, de ha ki derülne rola bele halnék. 3 éve vagyunk együtt!! Bizok benne, de soha nem tudhatom!!!

22 L

2012. febr. 2. 14:18
 5/16 Antimod ***** válasza:

Létezik. Ilyen az enyém.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem a két barátnőm megcsalt, azóta csak egy éjszakásaim voltak/vannak.


Nem tudnék megbízni másban. :(


20/f

2012. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt már 5 párkapcsolatom is, és soha nem csaltam meg senkit, és nem is fogok!
2012. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva létezik. Én nem tudnék tükörbe nézni miután megcsalnék valakit. Egyszerűen undorító dolognak tartom. Azért nem jövök össze senkivel sem, mert éppen nincsen "jobb", szóval ha lenne párom akkor nagyon szeretném (és lehetőleg ő is engem) és nem érdekelne más. Az a probléma, hogy a mai "agyonliberalizált" világban már kezd a hűtlenség elfogadottá válni. Főleg a fiatalok körében. Elvégre ki kell élnü(n)k magu(n)kat: minél több partnert ki kell próbálni, nem szabad egy kínálkozó pasit vagy csajt sem kihagyni, meg nem szabad korán "leragadni" valaki mellett stb, és egyszerűen nem érzik át, hogy mit művelnek...
2012. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik. Vannak becsületes, egyenes emberek, akik szeretik egymást. A recept ennyire bonyolult.
2012. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem NEMMMM...NEEEEEEEEEEEEEEmmmmmmm létezik...
2012. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!