Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy közel öt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy közel öt éve rá vártam és mikor megkaptem nem érzem boldognak magam mellette?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy öt éve szerelmes vagyok egy fiúba.. S két hónpja váratlanul bejelentette hogy szerelmes belém amit eleinte lehetetlennek tartottam hisz annyi időn keresztül jelét sem mutatta érzelemnek..Két hónapja együtt vagyunk,s csak hétvégenként tudunk találkozni mert falun lakik.Hétköznap sohasem hiv senem ir,csakha én irok rá..olyan mindta nem is szeretne..de mikor együtt vagyunk akkor olyan jó vele s érzem hogy szeret..Szerinttek milrt nem ir? Vagy csak ilyen a természete hogy nem szeret irni először? Elvárja hogy más irjon neki először?
2012. febr. 2. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán ilyen...de miért nem kérdezed meg tőle? :)
2012. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom...mindenért felkapja a vizet...nemakarok össze veszni vele..
2012. febr. 2. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen a barátom. Nem keres, de ha én keresem, akkor érezteti velem, hogy szeret. Eleinte nem nagyon hittem el..mert nem láttam nyilvánvalóan, de élőben tényleg érzem is, hogy szeret. (:
2012. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló te közölted a barátoddal? Téged nem zavar hogy csak te keresed?
2012. febr. 2. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem érzed maga boldognak, mert 5 évig az általad elképzelt fiúba voltál szerelmes. Most, hogy összejött, látod, hogy nem olyan, mint a képzeleteidben, így nagy a kiábrándulás.


Arra pedig, hogy nem ír...nem tudom, de én ha szerelmes vagyok, akkor valamiért ragad a kezemhez az a hülye telefon. :) Vagy csak szimplán ilyen a srác, vagy pedig ő is csalódott esetleg benned.

2012. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet..nem tudom..de akkor most mit tegyek? Én még most is nagyon szeretem de ez nekem nem jó így..s az sem hogy egy vagy 2hetente látom..
2012. febr. 2. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:

A tegnap 19:16 vagyok.

De, zavar, hogy csak én keresem, de nincs mit tenni..ilyen a természete :( Tudom, hogy szeret és ez a fontos. :)

És igen, mondtam neki párszor, bocsánatot is kért, de nem nagyon változtatott :S..

2012. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem..
2012. febr. 7. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:

én is így vagyok 3 év után.

bejelentette a srác hogy szeret és eltűnt 3 hétre. igaz egyik nap írt hogy ne aggódjak, és más természetű (munkahelyi) problémák aggasztják, ezért egy időre félrevonul hogy megoldja őket.

mi is csak hétvégén találkozunk, ő a szomszéd városban lakik. más okokból, de hamarosan odaköltözök, így lehet hogy majd sűrűbben tudunk. de sajnos nem tudom, neki van-e erre igénye. nem nagyon mutatja ki az érzelmeit, de amikor együtt vagyunk ő is hozzábújik, meg ilyen pici gesztusok hogy szó nélkül hoz nekem vizet stb.

ő egyszer mondta is hogy nekem mikor felhoztam hogy miért mindig én mondom hogy találkozzunk hogy ő egyszerűen ilyen, nem fogja azt mondani. lehet hogy a te barátod is ilyen csak súlyosabb annyiban hogy ő írni se ír rád.

javaslom olvasd el a férfiak a marsról jöttek, a nők a vénuszról -című könyvet. sokmindent abból értettem meg a viselkedésére vonatkozóan.

hogy a férfiak szeretik maguk megoldani a problémáikat és néha el kell vonulniuk. és nem szeretik a kéretlen tanácsokat. és hogy nem értik hogy a nők miért haragszanak, ha visszajönnek az elvonulás után.

hogy néha szükségük van arra hogy eltávolodjanak és utána újra keressenek.

2012. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!