Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kezelni a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni a féltékenységet?

Figyelt kérdés

Féléve vagyunk együtt a párommal és nagyon szeretjük egymást, tényleg minden tökéletes közöttünk, kivéve a féltékenykedést. Megbízunk egymásban és tisztában vagyunk azzal, hogy senki nem tudna közénk állni...mintha azzal lenne bajunk ami a múltban volt, amit nem tudunk megváltoztatni. Ma nem volt internet közelben és megkérte, hogy nézzem meg nem jött-e levele az ügynökségtől (pár hét múlva összeakarunk költözni)így beléptem és akkor mondta, hogy nézzek meg valami képeket amik még tavaly áprilisban készültek, és ott volt pár kép amin volt barátnőjével van rajta amint ölelkeznek és csókolóznak. Tudom, hogy a múlt, de őszintén nagyon szeretem és fájt így látnom. Megkérte a kezem és mindig mondja első szerelme vagyok a többi csak barátnő volt. Nekem előtte 1 barátom volt, Neki meg 4 barátnője.


Én 22, Ő 31 éves.



2012. febr. 2. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is ugyan így vagyunk, szeretjük egymást, bár még csak 2 hónapja, de féltékenykedünk a másikra, pedig megbízunk a másikban. Ez a szerelem miatt van. Annyi lehet a megoldás, hogy egyszerűen csak türelmesen várunk, bízunk, és megadunk a párunknak mindent, mással egyszerűen nem lehet változtatni. Én is probálok higgadt lenni most hogy kiment 1 hétre Franciaországba .
2012. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Tudjuk, hogy a szerelem miatt van, csak jó lenne leszokni róla. :)
2012. febr. 2. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
De ez nem féltékenység, csak rosszul esik neked, ezt meg lehet érteni szerintem, nekem sem esne jól ilyet látni.
2012. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyet senki ne lásson aki tényleg szereti a párját, nagyon tud ám fájni. Ő szokott féltékenykedni, például cseréljek telefonszámot, e-mail címet, nehogy volt barátommal valaha is beszéljek még.
2012. febr. 2. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!