Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kezelni a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni a féltékenységet? A párom nagyon féltékeny, negatív tapasztalata miatt, azt hiszi minden nő hajlamos a hűtlenségre.

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha valaki alapvetően féltékeny, bizalmatlan típus, azt nagyon nehéz meggyőzni arról, hogy Te hűséges vagy hozzá. Ő már előre "eldöntötte", hogy úgyis megcsalod, vagy meg fogod csalni. Ez mindig önbizalom hiányból fakad. Lehet, hogy hosszú évekre lesz szükség, hogy elhiggye neked, hogy nem csalod meg. Bizalmat lehet benne ébreszteni, ha pl. nem "dugdosod" a telefonodat, leveleidet előle, nem titkolózol, mindig betartod a szavad. Akkor előbb-utóbb rájön,hogy megbízhat benned.
2008. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem amelyik férfi nem féltékeny az nem is szerelmes igazán. Hogy a saját életemből példálózzak: azt én párom mindig nézi a telefonomat, az előzményeket, az e-mailjeimet, férfiakkal nem barátkozhatok, akár ha a TV-be megakad a szemem egy férfin, megvádol h tetszik nekem :D Szerintem mondd meg neki h zavar téged hogy féltékeny és hogy nem bízik benned (mondjuk nekem ez nem használ), vagy csináld te is azt amit ő, menj az idegeire a féltékenységeddel, minden nővel vádold meg h tetszik neki ilyenek, és majd beletudja képzelni magát a rossz helyzetedbe, nekem nem jött be ez se sajnos, de legalább titokban féltékenykedik :-)
2008. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát a pasid egy szar alak,de tényleg.

saját magában nem bizik:önbizalom hiányban szenved.

hát ezt Ő neki kéne előbb lerendeznie magában.

biztos az előző kapcsolatában is ő volt a hibás, csak a nőre könnyű volt ráfogni hogy micsoda ribanc. és ezt a tanulságot vitte a kapcsolatotokba: ribanc vagy, addig amíg nem bizonyitasz neki. de magát véletlen se okolja.

2008. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne "szar alak" a párja?? Hogy lehet ilyet mondani?? Attól, hogy valakinek hibája van, még nem szar alak. És nem mondta a kérdezőre, hogy ribanc!

Miért kell rögtön ilyen szélsőségesen reagálni valamire?

2008. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!