Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal srác-idősebb nő kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srác-idősebb nő kapcsolata tényleg nem működhet?

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járok, a szerelmem a 30-as évei végét tapossa. Részemről szerelem volt első látásra és ő is vonzódott hozzám, mégis csak több év elteltével lett belőle kapcsolat.

Eleinte minden tökéletes volt, de az utóbbi hetekben mintha féltékeny lenne, pedig nem adtam rá okot és nem is fogok. Attól félek, hogy szakításon gondolkodik, mert fél egy újabb csalódástól. Bárhogy próbálkozom, nem bírom elnyerni a bizalmát, mindig attól fél, hogy én is lecserélem valami fiatalabbra, de eszem ágában sincs.

Tapasztalatok esetekben? Néhány női jó tanácsot is szívesen fogadnék.


2012. febr. 3. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

Ha harminc leszel, ő már 50. Akkor már nem fogja kívánni a szexet. Ez biológia. Mi van veled, jógyerek? Keress egy fiatalabb csajt, mert elbas..od az életedet. És hogy lesznek gyerekeitek? 30 éves korodban benyomod neki, 50 éves korában fog szülni?! :D Na neee! Aztán amikor a gyereketek 20 éves lesz ő mennyi? 70 valamennyi?

Az ilyen vén dögöktől óvakodj, csak elcsavarják a fejedet és eltérítenek egy normális kapcsolat létrejöttétől! Ne légy elsősorban önző, másodsorban hülye.

2012. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Unokatesó 35 volt, amikor elvette a 42 éves barátnőjét. Tudom az nem ugyanannyi, mint nálatok. A lényeg, hogy van 2 gyerek és boldogok.
2012. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

egy ötvenes nő miért ne kivánná a szexet szerinted????

a kérdezőnek: nyilván féltékeny,tisztában van a korával,meg a sok csinos korban hozzád illő nővel...ez természetes.(meggyőzni nem fogod tudni,fél,hogy dobod,szerintem.)

2012. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs elhagyni őt.
2012. febr. 3. 09:37
 5/16 anonim ***** válasza:
A nőkben ilyenkor benne van az hogy biztos majd úgyis lecseréled egy fiatalabbra. Van aki ezt megelőzi, és inkább azt mondja hogy most szakítsatok, mert később még szarabb lesz. Van aki kockáztat és folytatja addig amíg majd te elküldöd ha úgy alakul, ha meg nem alakul úgy akkor megtartod és az jó. Nekem is idősebb nővel van kapcsolatom, és már több idősebb nővel volt kapcsolatom, de mindegyiknél tapasztaltam ezt hogy félnek hogy mi lesz ha jön egy fiatalabb. De ha kockáztattok és együtt maradtok, de esetleg mégis vége lesz, akkor nem a korkülönbség miatt lesz vége. Hanem akármilyen más okból.
2012. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Alig vagy gerontofil drága barátom. Nemhogy keresnél valami fiatal normális sunát és azt töcskölnéd.
2012. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Hosszú távon ekkora korkülönbséggel nem fog működni.

Ha te családot szeretnél, ő már nem tud neked szülni. Meg szerintem a generációbeli különbségek miatt is sok dologban más lesz a felfogásotok és ebből is csak a vita lesz.

Nem akarlak lebeszélni, de korban hozzád illő nőt keress.

2012. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen kapcsolatok nem szoktak jó véget érni. Sajnos nem vagytok egy életszakaszban, neked még előtted az élet, lehetne családod, saját gyerekeid, lehetnének barátnőid, élhetnél. Ő pedig ettől fél, mert ő is tudja ezt. Be akar korlátozni, ki akar sajátítani, fél, hogy egyedül marad, elhagyod, ezért teremt olyan helyzetet, hogy te tarts a szakítástól, te könyörögj azért, hogy együtt maradjatok.

Amúgy az életetek a tiétek, senki nem szólhat bele. De azt nem árt tudni, hogy a barátnőd egy elég profi pszichológiai játékot játszik veled: úgy forgatja a dolgokat, hogy te érezd azt, hogy van mit veszítened, és te ragaszkodj hozzá. Holott a kapcsolatotokban ő az, aki idősebb, nem tud annyira szabadon mozogni, kevesebb a lehetősége.

Igazi nő, érti a dolgát.

Maradjatok együtt, csak később már meg ne bánd, hogy nem lehet családod. Az ő életét fogod élni, ő már nem fog szülni neked és neked ez ellen lázadni sem szabad majd, mert azt sértésnek veszi.

2012. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
megnéznélek titeket pár év múlva. te a sármos pasi meg a mami:D
2012. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Na már, kidobtad a vénasszony barátnődet már? :D
2012. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!