Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mennyire jön be nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire jön be nektek, ha egy lány játssza az elérhetetlent?

Figyelt kérdés

én ezt csinálom egy pasival,és azt látom,egyre jobban érdeklődik,tudom szemétség ez a játszadozás,de nagyon élvezem,hogy odavan értem,

véleményetek? őszintén? jól csinálom,vagy le kéne állnom vele?


2012. febr. 3. 14:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem senki ne játssza az elérhetetlent mert otthagypm a p*csába
2012. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Me Gusta vagyok ***** válasza:
Nekem nem tetszik, egyetértek az 1.vel
2012. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Velem sem lehet játszani...Nem akkor nem.Jó oké azért ne legyen "túl könnyen elérhető" de ne játsza az eszét mert repül.
2012. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nekem se teccik...
2012. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ne vidd túlzásba! Én személy szerint egy idő után feladom... Ha látom, hogy nem érdeklem a csajt.
2012. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

nem birom az érthetetleneket,mert felhuzom magam és ugy ott ahgyom mint a pinty,aztán meg jöhet nyalizni,de akoor már nem fogja az érthetetlent játszani :))) nekem ezek a tapasztalataim,ha akarsz tőlle valamit akkor viselkedj normálisabban

20F

2012. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem!!!szeretem egy bizonyos fokig,ha túlzásokba esik akkor lehet én is lelépek,de ha néha cserébe közel enged magához akkor benne vagyok az ilyen játékokba én élvezem,de csak is akkor ha néha azért honorálja:D

amúgy nem baj egy férfi igen is küzdjön meg egy nőért,mert az a nő megfogja hálálni,de viszont a nő az vigyázzon hogy azért a ló túloldalára se essen át.

2012. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy eleinte jó. Srác élvezi a kihívást te meg a törődést.

De ezt a játékot tudni kell időben befejezni. És ezt a nők 90%-a elbassza.

Addíg húzza a dolgot, amíg a srácot már nem érdekli tovább és otthagyja a faszba. Szóval ezt ne nagyon erőltesd... Addíg hagyd abba amíg érdeklődik a srác.


21F

2012. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

ma 14:20 vagyok.

még annyit tennék hozzá hogy ebbe csak is akkor vagyok hajlandó részt venni ha azért látom hogy esetleg lehet esélyem,abba nem vennék részt hogy csak a saját egója növelése miatt és utána elküldjön a francba,de ezt egy tapasztalt játékos egyből leszűri,ahogy én is..benne vagyok a játékba de ha látom hogy csak hülyitésre megy a dolog és abszolut semmi esélyem akkor lelépek.

2012. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit kelleted magad, az jó. De mikor már a pasi szenved, és te még mindig játszadozol, akkor lehet egy idő után bedühödik, és a saját érzései iránt is kétségei lesznek
2012. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!