Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve lesz, hogy együtt vagyunk valentinnapon. Szerdán úgymond még 'jól megvoltunk', csütörtökön fel sem hívott, pedig megígérte. Aztán felhívtam, mert aggódtam érte, ő hamar lezavart úgy vette fel a telefont, hogy 'Na Mi van?' kérdezgettem, milyen napja volt, a végén rávágta, hogy idegesítem és lerakta. Reggel úgy volt, hogy együtt jövünk, de rosszul lettem, igazából nem nagyon zaklatta fel, fel sem hívott, hogy mi van velem. Mostanában, rám egyáltalán nem figyel, azt mondogatja, hogy idegesítem, ha valamit kérdezek tőle, vagy nekem mond valami bántót. Általában este megyek el tőle, mindig kikísért, de már egyáltalán nem szokott. Másokkal mindig olyan kedves, és ez nekem nagyon rosszul esik, mert ezt a szeretet nagyon ritkán érzem tőle. Amikor a barátai ellene fordultak nekem egyből elmondta, akkor egyből kedves lett velem, és figyelmes. Amióta ebbe az osztályba jár, egyre inkább ezt érzem. Ha a barátai furcsán viselkedtek a barátnőjükkel, akkor ő is elkezdett velem furcsán viselkedni. Montanába inkább fel kell hajnali 5-kor , hogy bemehessen a haverjaihoz és tovább benn marad. Ami tényleg egyáltalán nem zavarna, ha velem itthon nem ilyen lenne, mert jobb mintha lányokkal lógna. Tőlem késik emiatt, hiába várom a megállóba. Egyáltalán nem mondja, hogy szeret, csak ha én mondom neki nagy ritkán akkor 'Én is'. Eygáltalán nem lelkes felém, pedig karácsonykor, még nagyon is az volt, meg is lepődtem. Azóta semmi közös program, csak gyúr a haverjaival és döglünk az ágyban délután. Ha sms-t írok neki amikor elmegyek negyed 10kor tőle, mert nem tudtam tőle elköszönni, mert bealudt amikor nála voltam, nem válaszol. Többször eljátszotta már velem, hogy nem szeret, aztán mégis csak úgy mondta. Már komolyan, arra is gondoltam, hogy a haverjainak nem tetszettem vagy azok jobb csajokkal lógnak és ezért vonul el tőlem.. nem értem az egészet.
2012. febr. 3. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kezd kihűlni.

Az is benne lehet a pakliban, hogy valamivel megbántottad. De szerintem akkor sem ezt érdemelnéd.

Mindenesetre kérdezd meg tőle, mi van vele.

Ha reménytelen, szerintem már nincs sok értelme ennek a kapcsolatnak, és véget kell neki vetni.

Ha semmiképp nem akarsz szakítást, próbálj meg változatos lenni, több helyre elmenni együtt. Gondolj vissza arra, milyen volt az elején, amikor lángolt a szerelem, próbáld valahogy visszahozni.

Tudom, ez nem a te feladatod, ha ő ilyen. Abban az esetben, ha ez sem működik... akkor nem tudok segíteni. :/

2012. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha felhoznám, hogy valami bánt, azt mondaná, hogy ő nem is olyan és, hogy ne idegesítsem. Annyira rossz kedvű vagyok mellette, szerintem ezért is nem változik ez az állapot. Ha jobb kedvű vagyok illetve azt tetetem, akkor KICSIT jobbak a dolgok. Csak félek, hogy más lány van a dologban, pedig állítja, hogy nincs senki.
2012. febr. 3. 14:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Közre játszik az is, hogy ő boxolni jár. Általában kimerült és fáj mindene, ezért nincs kedve sehova se menni. Nem tudom, hogy csak velem nincs vagy amúgy sem.
2012. febr. 3. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

értem.:/ nem lehet, hogy valami lelki dolgon őrli magát, amit elhallgat?

2012. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyából be lehet lőni, h. mennyi idősek vagytok, de azért tudni kéne pontosan ! ??? Én 40F. és rémlik még mikor 20-22 éve kicsit voltam ilyen én is . Bár én nem boxoltam, és jobb az egyenes út. és meg mondtam a lánynak, h. mást szeretek . --- Lehet Ő is mást szeret, de veled még jobb a szex. ! vagy veled is jó még, ....
2012. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!