Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mi miért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi miért történik így velünk. Van értelme még a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt a párommal, amely során sok jót és rosszat is megéltünk együtt. Szeretjük egymást, de vannak gondok.. És mostanában a munkája miatt állandóak a viták, mert úgy bánik velem, amikor fáradt mintha a lábtörölője lennék. Minden miatt kiakad, és néha már úgy érzem jobb lenne külön. De amikor lenyugszik mindig bocsánatot kér, és mondja h sajnálja. A baj csak az h tudja h szeretem és h mindig visszamennék hozzá. És ő is nagyon szeret, szóval ez a dolog kölcsönös. A szex jó, és a kapcsolatunk nagyjából kiegyensúlyozott. Minden vita a szüleimnél van ahol a szüleim közt próbál "rendet" tenni.. és persze akk mindanynian kiabálunk.. Mit tehetnék azért h ne bánjon így velem? Szakítsunk?
2010. jún. 13. 21:26
 1/4 anonim válasza:
Sztem ne szakíts ezért, mert megbánja és csak azért csinálja ezt, mert még nemszokott hozzá a melóhoz. Próbáld megbeszélni vele vagy próbáld ilyenkor elkerülni:D
2010. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a problémákat meg kell beszélni, nem szakítással dobálózni. beszélj vele, mondd el, mi bánt, találjatok ki közösen valamit. ha nagyon nem megy így sem, akkor majd gondolkodhatsz szakításon.
2010. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de most nem lehet vele megbeszélni, mert fáradt és az agyára megyek. Mert csak zsörtölődik és kiabálnánk..
2010. jún. 13. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk hasonlo a helyzet...egy csomo dolgon kiakad, mert sokat dolgozik és fáradt. Ha pl. felhiv telefonon és hallom a hangján, vagy pl. elmondja h feszült, nem talizunk. De ennek ellenére szeretem. :D
2010. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!