Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytassam vagy váljak el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vagy váljak el? Ebben kérem a segítségeteket! Pár hónapja házasodtunk,7 éve vagyunk együtt. Januárban született meg a kislányunk! Már nem vagyok benne biztos hogy szeret.

Figyelt kérdés
Kb. egy, másfél éve kocsmázik, és a barátait többe nézi mint minket. Nem issza le magát csak van hogy elmegy dolgozni reggel és este jön meg ha bezárt a kocsma. Sokszor megígérte h változik de soha nem tartja be. A tegnapi eset: a haverokkal volt egy kerti partin 4 óra múlva telefonáltam h ha nem jön ma elköltözünk! Azt felelte jön, de csak 6 óra múlva ért haza.
2009. jún. 1. 07:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezzel úgy éreztem h nagyom megalázott. Eddig ha veszekedtünk ő "könyörgött" bocsánatért mostanában én mondom h felejtsük el. Úgy érzem ez sem érdekli. Csak az a baj h szeretem. De már nem tudom mit tegyek szinte mindent kipróbáltam. Ha kérdezem azt mondja szeret és h neki rajtunk kívül soha nem kell más!
2009. jún. 1. 07:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, ha vki szeret, azt nem kell mondani, Érezni lehet abból amit tesz, ahogy hozzánk viszonyul.

írtad most van kisbabátok. Szomorú, hogy így így áll a családjához. Lehet, hogy bepánikolt a felelősségtől és a haverokhoz menekül. Nem próbáltál egy haverjával beszélni, lehet, hogy őnekik elmondja mit érez. Téged nem akar megbántani(szavakkal). Te akartad csak ezt a babátvagy közös döntés volt. Hány évesek vagytok? Én nem akarok tanácsot adni, mit tegyél. Egy picivel főleg nem lehet könnyű, de tönkre sem mehetsz. Fiatal vagy még gondolom. Talán hívj fel egy pszichológust csak tanács miatt. www. szexológus.hu-n megtalálod az elérhetőségüket Minden nap hívhatóak. Nekem Ritterodesz Erzsébet tel-en keresztül is adott tanácsot! Remélem sikerült.

Én rájöttem már arra, hogy a szex a kulcs mindenhez. Ha minden vágy, őrület megvan nem lesz semmi gond!

2009. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A párodnak valószínűleg segítségre van szüksége, hogy lejöjjön az alkoholról.
2009. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a következő szint, mikor rájövünk, hogy nem a szex a kulcs mindenhez. Az alkoholizmus is inkább okozat, mint ok. Párterápia kéne, vagy pszichológus, de ha valamivel fenyegetőzöl, körültekintően tedd, mert csak úgy érdemes, ha be is tartod.
2009. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Segits neki, tudom nehéz, az én apukám igy kezdte ,aztán minden pénz italra ment.Mindjár 13 éve hogy romba van minden. Könnyü itt ondanom a dolgokat, de gondolj a gyerekre, én az idegorvosokat járom...
2009. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adj neki még egy esélyt, segíts neki, támogasd, de ha a hajlandóság sincs meg, akko lépni kell. Pl Ha mindig csak odázza az orvost. Állj mellé, hisz egy jó feleségnek ez a dolga, de azért ne ess túzásba.
2009. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

segíts neki. beszélj vele arról hogy miért iszik, mondd el hogy szereted, és nem akarod hogy tönkremenjen az élete, mint sokaknak. keresd meg a probléma gyökerét, amiért iszik.a z ember nem az italért iszik!


viszont ne gondold, hogy a gyerek helyre hozza. ez a legnagyobb hiba

2009. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!