Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit csinálnál ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnál ha a párod ezt tenné?

Figyelt kérdés

Mostanában szokása, hogy más nők (nem ismerősei, hanem netről belinkelt) ribanc képet lájkolja és ossza meg. Már mondtam neki, hogy ez szerintem egyrészt gyerekes, másrészt illetlen dolog rám nézve.

Azt mondta erre, ne húzzam fel magam, ez csak Facebook, szórakozás, stb. De akkor is illetlen szerintem, főleg hogy egy 27 éves pasiról van szó, akinek 4 éve párkapcsolata van.

Azt mondta erre, bízzak benne és őt nem érdekli mások szerint mi illik és mi nem. Más is kiakadna ezen? Mire jó ez hogy szilikonmellű ribiket tesznek ki és ezen csorog a nyáluk??? Már gondoltam arra, hogy én is kiteszek pucér pasikat, de az nem az én stílusom...


2012. febr. 4. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lájkolj izmos macsókat
2012. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami fájdalmat okoz neked, te is add neki vissza!

Már ne is figyelmeztesd, hogy ez neked nem esik jól, mert falrahányt borsó.

2012. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
furák a nők, ha képeket nézegetnek a pasik akkor az a baj, ha megcsalnak az a baj. Az én párom is lájkolgat néhány képet és? amíg nem kefél félre vele ( ami mellesleg nem is lehetséges a képen szereplő tüneményekkel) addig hol érdekel. Velem van, szeret, tudom hogy tetszek neki ugyanúgy mint régen semmi problémánk nincs akkor minek csináljak a nyakunkra egyet? én is megnézek jó pasikat max nem lájkolom be, de ők pasiból vannak meg kell osztani a többi kannak hogy milyen jó bőr terjeng a neten. 22/L
2012. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rá se jönnék, mivel nem használok facebookot. Nyilván nagyon rosszul esne és ezt meg is mondanám neki. Lehet, hogy rögtön szakítanék, lehet, hogy csak kilátásba helyezném, hogy ha folytatja, akkor...

3 év után szemtelenedett el az enyém is, ott is hagytam. Ha észreveszem, hogy leszarja az érzéseimet és eltűröm, legközelebb még tovább megy..

2012. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megértem. Nem csak azt, hogy ezt csinálja veled, de velem is előfordul, hogy felmegyek facebook-ra és egy hatalmas vagina néz velem szembe, mert valaki olyat posztolt ki. Ki kíváncsi rá? Vágj vissza. Ha beszédből nem ért, akkor te is rakj ki mindenféle félpucér, zuhany alatt álló, Old Spice reklámba illő pasit, meglátjuk mit szól hozzá.
2012. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a megoldás.
2012. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!