Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha a párod nagyon sokat beszélne a volt párjáról?

Figyelt kérdés

Negatív dolgokat, de akkor is zavar. :S


L, 20


2011. jún. 14. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém is ezt csinálta. Finoman megmondtam neki, hogy zavar, aztán lassan leszokott róla.
2011. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
nekem volt egy pasim,aki egyfolytában az exeiröl beszélt.De mindegyikröl,hogy szépek voltak,meg,hogy miket csináltak.Még az elején nem zavart,de amikor már minden nap hallottam,hogy ezzel igy...azzal ugy...már nagyon felbosszantott.Szerencsémre csak 2 hónapig voltunk együtt.
2011. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha negatív dolgokról beszél, akkor lehet, hogy épp azért teszi, hogy Téged "fényezzen", hogy azt éreztesse Veled, hogy mennyivel jobb vagy. Esetleg magát szeretné emlékeztetni rá, hogy mennyivel jobb Veled, mint velük. Szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy örülsz, hogy Téged jó fényben tüntet fel, de nem szeretnél inkább többet az exekről hallani, mert bármit is mond, zavar, hogy róluk beszél. Én biztos, hogy megmondanám. Ha szeret, akkor abba fogja hagyni :)

20/L

2011. jún. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért teszi mert még mindig zavarja, bántja a volt ex. Ha lezárta volna a dolgot magában akkor veled foglalkozna, nem vele. Szerintem ezt mond meg neki így és majd észbe kap :)
2011. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek 10:33-mal. Ha róluk beszél, és folyton negatívokat mond, akkor tényleg nem zárta le a kapcsolatot, és hidd el, így akarja csak meggyőzni magát hangosan, hogy érdemes volt szakítani és hogy jó, hogy végre túl van rajta. De az igazság az, hogy ha jó is veled lenni, biztosan gondol arra, milyen lenne ha... Mert ha tényleg annyira rossz volt az exel, akkor egyszer elmeséli aztán slussz passz szóba nem hozná többet.
2011. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
00:53asnak van igaza!:)
2011. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam ebben a cipőben, de a másik oldalon. Elkövettem azt a hibát, hogy az aktuális, nagyon kedves, figyelmes, jóképű, igazi főnyeremény páromnak sokat szidtam az exemet. Tudtam, hogy hülyeség, de képtelen voltam leállni vele. Ez is mutatja, hogy valójában nem voltam túl az exemen. Az "aktuális" pedig (jogosan) beleunt ebbe. Szakítottunk.


Teljesen jogos volt, hogy nem akart velem maradni, hiszen láthatta, hogy mással vagyok elfoglalva, nem vele.

2011. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!