Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem tökéletes kell, és itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tökéletes kell, és itt nincs a közelemben ilyen pasi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokan udvarolnak.De egy sem felel meg,viszont nagyon hiányzik a férfi szeretet.Nem tudok megbízni egy pasiban sem.Volt egy 1éves kapcsolatom 2éve,azóta nem tudom komolyan venni a pasikat..sajnos!
2012. febr. 4. 11:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
szívás van! idővel megoldódik a probléma. vagy ráakadsz a tökéletesre, vagy lejjebb adod, de az idő mindent megold.
2012. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

17 évesen nehogy már ilyen miatt sírj,még nagyon fiatal vagy,tökéletes ember pedig nincs,az más hogy ha az ember szeret valakit akkor számára az a valaki tökéletes minden hibájával együtt.Képzeld nekem volt néhány barátom tini koromban,egyik mellett sem voltam sokat,a leghosszabb kapcsolatom 2 hónap volt,de nem bántam,mert 19 évesen összeismerkedtem egy fantasztikus emberrel,aki minden hibájával számomra tökéletes ma már Ő a vőlegényem 2,5 éve együtt vagyunk,és együtt is élünk, mai napig szerelmesek vagyunk,nem kerestük egymást,hanem csak megismerkedtünk,elkezdtünk járni,majd egymásba szerettünk.

A lényeg hogy egyedül jól tudd magad érezni,magadnak is tetszél,és akkor majd rátalálsz arra az emberre aki számodra "tökéletes lesz,az meg hogy 15 éves gyerekként volt egy kapcsolatod nem jelent semmit, a tini kapcsolatok legtöbbször nem hosszú életűek,mellesleg,ne ítéld el a többi férfit azért mert volt rossz tapasztalatod,jó emberek is léteznek,nem csak megbízhatatlanok,és tisztességtelenek.

Majd ha 30-35 évesen ezt mondod,hogy nem találtál rendes pasit na akkor lesz okod aggódni,de 17 évesen még nem vagy elkésve,sem lemaradva semmiről,hiszen az igazi élet csak most fog kezdődni. 22L

2012. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Így akarsz járni?

[link]


Viccet félretéve ne keress senkit, majd akkor jön, amikor a legkevésbé számítasz rá. Élvezd az életet, legyél sokat a barátaiddal és tanulj. A fiú pedig jön, amikor jönnie kell. Tapasztalatból mondom. Amikor nem számítottam rá 18 évesen találkoztam az exemmel(az első barátom) 2 év után után(elég hosszú és bonyolult sztori) és elhívott újra randizni. Most már több, mint egy éve boldogok vagyunk együtt.

19/L

2012. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Én tökéletes vagyok de már van barátnőm.

Lekéstél rólam.

Majd legközelebb.

2012. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig azt hittem magamról hogy nekem tökéletes pasi kell, aztán beleszerettem valakibe aki közel sem az, mégsem tudnék többé elképzelni mást.
2012. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a pasikkal van a gond, hanem azzal, hogy nem tudsz megbízni bennük. Ott lehetne a szomszédban a tökéletes pasi, de nem vennéd észre, mivel ahogy írtad, nem tudod komolyanvenni őket. Először ki kell heverned a régi sérelmed, és csak utána gondolkodni ilyeneken.

Amúgy leírnád ide nekünk, hogy mégis mit jelent számodra "tökéletes pasi"? Lehet jobban tudnánk segíteni.

2012. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Az is bánt hogy a családom büszke rám,mert tanulok és nem foglalkozok a pasikkal.Pedig ez nem így van nagyon is hiányzik valaki az életemből :(

Akit szerethetek,és aki szerethet.

Számomra álom pasi az aki romantikus oda figyel a nőjére tiszteli elkényeszteti a szeretetével. Megvédi,megvigasztalja bármi van.legyen közepesen izmos ne legyen kopasz,legyen cuki arca.stb..

2012. febr. 4. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!