Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt összejöttem egy pasival, de csak szerető voltam, mert volt valakije. 1 évig ment a dolog, kis hülye tapasztalatlan fejemmel belé szerettem teljesen. 1 évig találkozgattunk néha néha. Aztán szép lassan megszakadt a kontakt amit nem bánok hiszen sikerült útközben elfelejtenem őt. 3 éve megismertem a jelenlegi párom, az első évben voltak vitáink, de mára már nagyon jól megvagyunk együtt. Nagyon szeretem őt és úgy érzem, hogy ő is engem. A szexet nem mindig élvezem vele, mert eléggé unalmas számomra az ágyban már. De ennek ellenére imádom őt. Nos, a probléma ott kezdődik, hogy most nyáron ismét felbukkant a "régi szeretőm". Rengeteg kérdés maradt bennem az évek során a kapcsolatunkkal kapcsolatban és szerettem volna megkapni rá a válaszokat. Elhívott augusztusban egy találkára....kíváncsiságból elmentem. A beszélgetésből valahogy szex lett. Jó volt vele, de közben sokszor beugrott, hogy ez nem helyes...! Utánna hivogatott napi szinten. Aztán ismét megszakadt a dolog 4 hónapig. Januárban ismét felhívott.....találkozni akart velem. 2 hete feljött hozzám....újra lefeküdtem vele, de nem éreztem ismét azt a tüzet. Nem értem, hogy miért tettem meg vele már másodjára. Aztán szex után elmesélte, hogy közben összejött egy másik lánnyal is. Na ez már kiverte a biztosítékot nálam és azóta mégjobban eltávolodtam tőle érzelmileg. Kezd belehabarodni ebbe a másik lányba és velem elkezdett mostanában tiszteletlenül beszélni. Nagyon zavar a dolog és mondtam neki, hogy velem így nem beszélhet.....Valahogy annyira felidegesített ez az egész helyzet, hogy megfordult a fejemben hogy tönkre teszem. De aztán rájöttem, hogy nem ér annyit. Nagyon szégyenlem magam és nagyon megalázó ez a helyzet amiben vagyok! Egy férfitől sem tűröm el, hogy így beszéljen ill. viselkedjen velem. A barátom miatt kicsit lelkiismeret furdalásom van amiért bemocskoltam a kettőnk szerelmét egy ilyen féreggel. De igyekszem nem rágódni ezen sokat, mert már lelkileg annyira kivagyok, hogy visszaszoktam a cigarettára és lefogytam már 5 kilót. Egy erősebb szél elfúj. Szóval azon elmélkedem, hogy hogyan lelhetnék lelki nyugodalomra. Bosszút álljak a "szeretőmön"? Vagy hogyan legyek túl ezen az egész lelki hülyeségen? Mit csináljak?

2012. febr. 2. 23:55
 1/10 anonim válasza:
Írj nekem és megismersz egymásba szeretünk , és élünk amig élünk!
2012. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
<wall of text>
2012. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha már van párod,és ha szereted,akkor nem kellett volna ebbe belemenned,de én a te helyedben bosszút állnék.Küldenék a csajnak egy sms-t,ha tudod a számát,persze nem a te telódról.pl.
2012. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Aki hűtlen és buta is, mint te, az megérdemli, hogy szopjon...
2012. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én azon csodálkozom,hogy a párod nem jött még rá a kis félrelépésedre.A kommentedet olvasva,ha megtudná,jobban sajnálnám őt mint téged az biztos.

Ha nemakarsz mégnagyobb káoszt az életedbe ,szerintem ne bosszuld meg.Az ilyen gyakran visszaüt, főleg akkor nagy rá a garancia,ha rájön a szeretőd v. barátnője,hogy te voltál a terv kieszelője.Ha mindenképp bosszút akarsz ,menj biztosra,semmit ne hagyj szem előtt,mert nagyon rosszul járhatsz ,és ahogy látom most se vagy jó placcban.

2012. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szegény barátod,van egy buta,hűtlen,megbízhatatlan barátnője...
2012. febr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ebben a cipőbe,még a dátumok is hasonlók....Viszont szerintem ami 100%,nem vagy szerelmes a jelenlegi párodba,és jobb ha megkíméled magad ettől a párkapcsolattól...De főleg őt,mert sose lesz köztetek tűz és szenvedély(nincs kémia!).A szeretőt pedig valahogy próbáld elfelejteni.Hidd el tudom milyen én is ebben a szituban vagyok :( bár én nem csaltam meg az akkori párom.


Ja és nem fogsz tudni bosszút állni.Ez is biztos...Nincs mit tenni,ha valaha is felbukkan, akkor mégcsak rá se nézz!

23N

2012. febr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mekkora r i b a n c vagy... pasidat sajnálom egyedül.
2012. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy...nagyon szeretem a párom tényleg szeretem nagyon szeretem és ezt elmondod vagy 10x, az a helyzet hogy ha ezt valaki minél többször ragozza annál kevésbé igaz!!!

És bármit mondasz, szerintem te sem szereted annyira a párodat.


És megmondom, hogy neked mi most a gondod a másik sráccal a régivel akivel 1 évig tartott a szeretői viszony!

- Rájöttél hogy nagyon is jó vele a szex és nagyon is szeretsz vele lenni. hiába a 2. szex nem lett túl szenvedélyes!

JA ÉS FÉLTÉKENY VAGY ERRE A SRÁCRA NE IS PRÓBÁLD TAGADNI!


A másik h megcsaltad vele a párod az meg mindent elmond....

2012. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Büdös rib.nc! Ne panaszkodj,megcsalod a barátod,TÖBBSZÖR IS! Megérdemled,hogy szenvedj -_-'
2012. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!