Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, erre mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Már évek óta borotválom az intim zónám, s mostanra nagyon megerősödött a szőr azon a részén és hát eléggé szúr, olyan szúros kb. mint a pasik szakálla. Szóval szerintetek ezen segítene a gyantázás vagy esetleg más valami?

2012. febr. 4. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ne hagyj szőrt legyen csupasz!vagy hordj laza szoknyát és ne vegyél fel tangát.
2012. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlón töprengek, de baromira félek a gyantázástól, arról nem is beszélve, hogy nem tudnék egyfolytában kozmetikushoz járni emiatt, akkor meg nem érek vele semmit, ha visszanő...

Egyébként a gyanta megritkítja, sőt van olyan állat barátnőm aki epilálja az egészet, kérdeztem hogy nem döglik bele, azt mondta fájdalmas, de idő után ritkul és úgy nem gáz. Szóval a lehetőség adott... :D

2012. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 1x borotválkozom,és párom is (ő is teljesen csupaszra leszedi),igy egyszerre vagyunk csupaszak,és ha én szúrok,szúr ő is,igy nem gond :)


Gyantával elvileg puhább,kevésbé erős nő,de én a szemöldökszedésbe is kicsit mindig belehalok,igy meg sem próbálom milyen máshol gyantáztatni.

2012. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gyantázást javaslom. Nekem fazont szokott gyantázni, tehát középen marad egy vastagabb csík.

Fájni fáj, de csak 2 másodpercig, amíg lehúzza. Jobb, mint az epillátor, mert a gyanta tényleg megvan másodperceken belül.


Nem kell folyamatosan járni. Látni fogod, hogy mikor nőt meg annyira, hogy megint el tudj menni kozmetikushoz. Lehet, hogy ez először 2 hét lesz, mert azt mondod, most eléggé erős (gyorsabban is nő), de párszor leszedeted és meggenygülnek a szálak. Én mostmár 1 hónapban csak 1x járok.


Megéri, sokkal szebb is lesz ott a bőr, higiénikusabb is.


Mindenképpen a gyantázást ajánlom és kozmetikus csinálja.

2012. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!