Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás a párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás a párkapcsolati válságra?

Figyelt kérdés

Tudom, ez a kérdés így túl általános; de kíváncsi lennék, hogy Ti hogyan oldjátok meg a párkapcsolati problémáitokat.

Ha a két fél elhidegül egymástól, leginkább azért, mert már nem igazán értik meg egymást, csak elbeszélnek egymás mellett, akkor Ti igyekeztek helyrehozni a kapcsolatot, vagy inkább a szakítás mellett döntötök?

Írnátok saját példákat?


Előre is köszönöm.


2012. febr. 2. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi leszoktunk ulni egy uveg pia melle es beszelgetunk, iszunk, beszelgetunk, iszunk.

Aztan csak azt veszem eszre, h meg vannak beszelve a dolgok meg ugy kefelunk mint az elejen.

2012. febr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában nekem szokott feltűnni, hogy nem stimmel valami a kapcsolatban, és olyankor elmondom, hogy én hogy látom, hogy érzem, elmondja ő is, és megpróbálunk közös nevezőre jutni. Mindketten változtatunk, meg próbáljuk a másik érveit is megérteni. Kommunikáció és kompromisszum nélkül nem lehet a párkapcsolati problémákat megoldani sajnos. Eddig ez a "technika" bevált, mivel 9 éve együtt vagyunk.


28/n

2012. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
szerető, aztán szakítás!
2012. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én még csak próbálkozok (sajnos nem tudok többes számban írni...). Próbálok vele beszélni, van hogy negatívan áll hozzá és az bánt (de szakítást nem vet fel, csak "á, úgyse változik meg senki gyökerestül"...).

Tegnap eléggé magam alatt voltam és kérdeztem, mit akar tőlem, a kapcsolatunktól, a jövőtől? Itt azért leesett neki, hogy komolyabb baj van.

Én - mint fent látszik - a megbeszélés, megoldás pártján állok, mert volt már hogy velem szinte 0 előjellel szakítottak és ezt mocskos dolognak tartom.

De ha valakivel nem lehet kompromisszumot kötni, kommunikálni (ahogy előttem írták) akkor nincs értelme egy idő után... még én is próbálkozok, de nem akarom az összes energiám abba fektetni, hogy egy sokszor infantilis felnőttel próbálok komolyan beszélni.

2012. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
állami intervenció, kamatlábak emelése
2012. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

11.51-es!

Engedd meg, hogy segítsek Neked. A kérdésben van egy összetett szó, amely p-vel kezdődik, i-re végződik. Megvan? Nos, az a szó ebben a mondatban a jelző szerepét tölti be; és azáltal egyértelművé válik, hogy milyen válságra gondoltam.

Remélem, így már érted.

2012. febr. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!