Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisz még valaki a mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisz még valaki a mindent elsöprő, igaz, halálig tartó szerelemben, mint ami a filmek egy részében, és a mesékben van?

Figyelt kérdés
Hisz még benne valaki?Vagy nem?Kíváncsi vagyok a véleményetekre, és a magyarázatára, és hogy fiú/lány a válaszoló, és hány éves.
2012. febr. 4. 11:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlmisztifikálni. Akivel szeretsz szeretkezni, abba szerelmes is leszel. És szerethetsz valakit nagyon sokáig...
2012. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Láttam egy filmet, amiben erről van szó, és gondolkodni kezdtem, hogy miért nem látok a környezetemben olyanokat, akik így vélekednek,és még csak nem is hallok róla senkitől.
2012. febr. 4. 11:54
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha hamar jon a halal, akkor lehet ilyen.Egyebkent nem hiszek benne.
2012. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én kétlem. Egyszerűen csak a tapasztalatok miatt, és mert ezt látom magam körül.

20L

2012. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Szia. 33 éves Pasi vagyok, és hiszek benne 100%-ban.

11 éve vagyok a párommal. Nem vagyunk se megesküdve, és eljegyezve. És ő az első, és utolsó asszony az életemben. Hogy mi a lényege?: Kitartás,Szeretet, és az öröm amit tudsz adni. Egyszóval a válaszodra: Igen van!

2012. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az én életem olyan mint egy film,,vagy mese,szerelmi téren biztosan, de ez a halálig tartó szerelem cucc egyáltalán nem jellemző...hehe...mert vagy én nem érzem,,vagy a másik,hát mit csináljak,nincs szerencsém...
2012. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

első!


"Akivel szeretsz szeretkezni, abba szerelmes is leszel." ez azért nem teljesen helytálló! Ha valakivel szeretek szeretkezni attól még nem leszek szerelmes.


persze te lehet h minden nőbe szerelmes leszel de ez többségben nem így van.


amúgy az élet nem egy amerikai film ami "happy end-el" végződik.

2012. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne!
2012. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát,7-2 ember...Nem sok,de azért elég ahhoz, hogy legyen esélye.Én szívesen hinnék benne, de nem tudok,nem szerettem még igazán ,illetve 1 nőt igen, de szét mentünk,és az óta csak remélem, hogy van valahol boldogság, ami "örök".
2012. febr. 4. 12:47
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Régen az volt elképzelhetetlen, hogy nem tart örökké. Most már azt tartják furának, akik a síri együtt vannak.

Én hiszek abban, hogy a párommal élem le az életem. 19/L

2012. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!