Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem biztos benne, hogy szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem biztos benne, hogy szeret, de nem akar szakítani. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve járunk a barátommal, elég viharos kapcsolat, én hülyeségem miatt, állandó hisztik, féltékenykedések, stb. százszor ígérgettem, hogy megváltozok, nem tettem. 3 hete azt mondta, hogy nem akarja ezt a kapcsolatot, nem biztos benne, hogy szerelmes belém, legalábbis már nem annyira, amennyire kellene, ill. nem hiszi hogy van jövőnk. Ez észhez térített, olyan lettem, mint régen voltam (akkor még nem ismert, hosszú sztori, a lényeg, hyog egy előző szakítás után hisztisebb lettem, feszültebb, mindenért ugrottam) az elmúlt heteket együtt töltöttük, nagyon nagyon jó volt, állandóan ölelgetett, bújt hozzám, mondta, hogy ne féljek, nem lesz baj. Most ott tartunk, hogy ez a pár hét nem használt semmit, szerinte a viselkedésemet megjátszom, nagyon bizonytalan magában, boldog velem, nem akar szakítani, de hülyének sem akar nézni. alapból meglepett, mivel az elmúlt hetek tényleg fantasztikusak voltak. szerintetek sincs már remény?
2012. febr. 4. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De van remény ha végre mindketten elhatározzátok magatokat.
2012. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kb olyan döntésképtelenek vagytok mint 2 13 éves!


ideje lenne felnőni végiggondolni az egészet h ki mit is akar kinek mi a fontos melyikőtöknek fontos a másik, és ideje ennek pontot tenni a végére.


vagy együtt vagy szétmentek! De ez a húzott vontatott dolog elég problémás!

2012. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
óvóda
2012. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha érdemlegesen nem tudsz hozzászólni, akkor mehetsz is innen:)
2012. febr. 4. 16:08
 5/6 Emy1991 válasza:
Szerintem, ha valaki nem szereti a másikat és vele akar lenni az csak megszokás. Ha szakítotok akkor hamar kiderülne, hogy szeret-e vagy csak tényleg megszokás. Az tény,h 1-2 hétig tud figyelni az ember a viselkedésére de ez nem lesz végleges. De ne hisztizz, féltékenykedj, azt 1 pasi sem tűri. Ha nem bízol meg benne szerintem nincs jövője a kapcsolatotoknak. Ha meg akarod tartani ezt a pasit tegyél róla. romantika szexi fehérnemű... stb
2012. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 5. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!