Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem akarok szakitani, de nem szeretem?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő nagyon szeret, de én nem érzem azt amit ő...eddig arra vártam hogy beleszeretek, mert amugy végtelenül kedves, aranyos, vicces, és még jol is néz ki... és nem is tudom mi a bajom de nem érzem azt amit ő. Ő nagyon szeret, ha buliba megyünk egy percre sem mozdul mellölem...és pl voltunk most héten egy bálon, ahol nem engedte hogy más fiuval táncoljak...pedig csak a barátaim voltak...szoval nem tudom mit tegyek...és mielött jönnének a kommentek hogy feküdjek le vele akkor jobb lesz a kapcsolatunk...nem, mert nem vagyok abban a korban...14 vagyok és nem fogom elvesziteni most a szüzességemet...ugyhogy csak az a kérdés hogy mit csináljak...nem akarok szakitani de hülyíteni sem akarom...tényleg nem akarok szakitani ...
2012. febr. 4. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval tudod Te is, mit kellene tenned, csak épp nincs kedved hozzá és/vagy nem akarsz csalódást okozni a fiúnak. El kell szomorítsalak: pontosan azt kell tenned, nincs más választás. A felnőtté válás egyik legfontosabb velejárója, hogy egyre több ilyen nemszeretem dolgot kell majd csinálnod. És igen, a szakítás fájni fog mindkettőtöknek, de ez a szerelmi élet velejárója.
2012. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

" Ne tégy boldogtalanná senkit , ha boldoggá nem tudod"


Szakíts szerintem,vagy várj rövid ideig. De,ha tényleg nem érzed,hogy szereted,akkor szakíts és ne hagyd,hogy akkor visszakönyörögje magát hozzád.

2012. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van és köszönöm a választ. Még akkor annyi jogy szerinted nem éri meg várni egy kicsit még?
2012. febr. 4. 16:17
 4/10 A kérdező kommentje:
ill. mennyi időt várjak még?
2012. febr. 4. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb, annál jobb, mert így csak még jobban beléd habarodik, és annál jobban fog fájni neki a szakítás.

És nem, nem hiszek abban, hogy "utólag", miután összejöttél valakivel, bele lehet szeretni az illetőbe. Ha 1 hónap alatt nem támadt fel benned az érdeklődés iránta, akkor ezután se fog.

2012. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó jól mondta,de ha úgy érzed,várj még egy nagyon kicsit (1 hét mondjuk),de felesleges,szerintem is.

Ő meg LEHET visszafogja könyörögni magát,de ne hagyd!Már csak miatta is,hisz nem szereted!!

2012. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha vársz, egy idő után Te is kötődni fogsz, és egyre nehezebb lesz a szakítás. Mindkettőtöknek az a jobb, ha minél előbb.
2012. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy az se mindegy, hogy mennyi ideje ismerted mielőtt elkezdtetek járni. (Bár most már mindegy. Összejöttetek, nem szereted, ennek szakítás lesz a vége.) Az a legjobb, ha addig nem mondasz igent semmire, amíg nem vagy szerelmes. Az is épp elég, ha randizgattok, beszélgettek az első 1-2 hónapban és megismeritek egymást. Hogy lehet olyan valaki a párod, akiről kevesebb dolgot tudsz, mint amennyit nem, és nem is vagy szerelmes belé? Olyan mintha egy haverral csókolóznál és várnád, hogy kialakuljanak az érzelmek.

Amúgy ezzel most nem támadó akartam lenni, mert ennyi idősen én is pont ilyen voltam. Nagyon sok időbe telt, hogy megtanuljak nemet mondani, de most már 5 hónapja van egy komoly barátom, akit nagyon szeretek.


16/L

2012. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van...

de rengeteg embernek mondtam nemet már és ost ugy éreztem lehet valami...mert amikor megláttam akkor igy uristen szerelmes vagyok...aztán meg elhivott moziba, és csak ugy összejött...és az első egy héten repültem:) annyira jó volt. és utána meg egyre inkább biztos voltam benne hogy nem szeretem, és hogy a szerelem gondolatába voltam szerelmes...és tök igazad van ... olyan mintha egy haverral csókólóznék...csak a tudat van meg hogy valójában járunk...járás elött egy hete ismertem...és azt hittem szerelmes vagyok:) de nem voltam ... és nem is vagyok...szakitani fogok minél elöbb....köszi mindenkinek a válaszokat...:))

2012. febr. 4. 18:15
 10/10 anonim válasza:
Tudom, hogy régen volt, de végül mi lett veletek?
2017. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!