Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fektessem le a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fektessem le a barátomat?

Figyelt kérdés

16 éves múltam, lány vagyok. Koromhoz képes nagyon érett. Van egy barátom, akinek egy zűrös előélete van. Sokat verekedett, rossz társaságba került és evégett 14 éves kora óta pszichiáterhez vitték a szülei. Azóta már csak pszichológushoz jár. Nem fogyatékos, nem roma, vagy egyéb dolgok, csak családi bajai voltak/ vannak. Nincs káros szenvedélye [cigi, pia, drog...] Barátaimmal voltam egy házibuliban, mikor megismertem, tök b.nkó volt eleinte, azután rendszeresen hétvégente jártunk bulizni a "csapattal" és egész jóba lettünk. [15 évesen ismerkedtünk össze] Végül sokáig nem találkoztunk, mert egy ember kórházba került és hozzá jártam hétvégente [barátnőm] és nem bulikba. Kb. 1 hónap elteltével egy kávézóban összetaliztunk és meghívott egy italra. Jól elvontunk, megadtam a számomat neki, ő is nekem... Asszem úgy 2-3 hét múlva el is mentünk egy igazi randira, ahol már volt csók. Innentől kezdve hivatalosan egy párt alkottunk. Észrevételem: Olyan felszínes, hideg és b.nkó mindenkivel, ráadásul ha valaki szól egy rosszszót, akk neki akarna menni... Újabb észrevétel: Nagyon szeret engem és én is őt! Rájöttem, hogy mindenkivel tök b.nkó tényleg, általában társaságba velem nem, de ha kettesben vagyunk, akkor pláne egy cukorka <3 2 hét múlva egyszer nálunk aludt, de semmi sem történt köztünk. Pár nappal később megint és akk bepróbálkozott, de nemet mondtam és egész őszintén kifejeztem magamat: "Nem vagyok k.rva, nem fogok csak úgy lefeküdni bárkivel, már ne is haragudj!" Nem haragudott meg érte és asszem csak jobb lett tőle a kapcsolatunk, hogy nem engedtem. Azóta 3 hónap és 19 nap telt el [ma pontossan] és még mindig semmi sem történt köztünk. Két hónap múlva mondta először, hogy szeret. Ha KETTESBEN vagyunk, akkor folyton ölelget, csókol, szorongat. Nehezen mutatja ki az érzéseit, mert sajnos ilyen volt a gyerekkora, szülőkre sem számíthatott nagyon és nem is szerették... A pszichológushoz is elkísértem párszor, ahol "jó hatással vagyok rá" kommentet kaptam. Én vagyok az első barátnője, nekem már volt pár barátom előtte. Aranyos, mert folyton belepirul, ha hozzáérek, vagy ilyesmi. Nem csalna meg, ezt tuti, hogy most sincs senki mögöttem, mert nagyon bizalmatlan és utálja az idegeneket. Szerencsére mindenek ellenére, úgy érzem, hogy Ő az "igazi", akivel szeretném elveszíteni, mert Ő is szűz, ezt elárulta. [bár gondoltam...] Szóval, a kérdésem az, hogy: Hogyan fektessem le? Anyukám gond nélkül engedi, hogy itt aludjon, apám nem velünk él. Őt is engedik, meg minden... De hogy kezdjek neki, hogy mondjam el, hogy akarom, vagy hogy kezdjek bele? Azt tudom, hogy egyik haverommal beszélgettek már erről és azt mondta neki, hogy Ő csak akkor akarja, ha én is. Bevallotta, hogy komolyan vesz és először, tényleg csak leakart feküdni velem, azután belémszeretett és vár, ameddig akarom. És azt hiszem, hogy már jó lenne. Holnap este, náluk alszunk...

Pls. segítsetek.


2012. febr. 4. 20:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
egyszerűen rámászol, elkezded simogatni, majd levetkőzteted! ennyi!
2012. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Talán mondd neki azt, h amit a múltkor elkezdted és azt mondtad rá, h nem vagy ribanc...na most már lehet. :D Már mint folytassa ott, ahol a múltkor elkezdte.
2012. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Huh... hát szerintem finoman célozgass rá, utalj rá, h te már készen állsz a dologra. :)
2012. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
Nézz kiéhezett tekintettel a szemébe,csókolgasd,kezd el kigombolni az ingét,húzd le a sliccét,kozben mond neki:Kívánlak!Akarlak!Légy az enyém! vagy a Tiéd akarok lenni!
2012. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

Azért elég nevetséges lehettél akkor, amikor ezt mondtad:


'Nem vagyok k.rva, nem fogok csak úgy lefeküdni bárkivel, már ne is haragudj!'


Bár betudható a korodnak..=)


Egyébként védekezzetek, s TE gondoskodj erről, mivelhogy Ő nem készülhet erre.

2012. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd át magatokhoz és rendezz be egy romantikus szerelmi fészket (tudod, ahogy minden második "romantikus" filmben), aztán pedig közöld, hogy készen állsz. Ennyi.


Ja, és ne felejtsd el bezárni az ajtód, vagy beszélni a szüleiddel, hogy ne zargassanak.

2012. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Az tuti h védekezünk, erre gondoltam :P Anya sohasincs itthon,a mikor itt alszik, csak szólok róla neki [most sem lesz]. A szerelmi fészek az jó ötlet :P Egy kicsit, talán félek a szextől is... Így is értettem, hogy hogy csináljam?
2012. febr. 4. 21:29
 8/27 anonim ***** válasza:
Mit hogy csinálj?!
2012. febr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát... Hogy izgassam igazán fel, hogy szeretik a fiúk, milyen pózba? Hogyan kezdjük el a szexet... Tapasztalatlan vagyok, ilyen téren, de azt szeretném, hogy jó legyen...
2012. febr. 5. 01:23
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Ne aggódj, jönni fog az magától.


Elkezdtek csókolózni, aztán csókolgathatod a nyakát, a testét, közben persze simogatás, taperolás...

Nyugodtan lehet orál is előtte, aztán mire oda juttok, hogy behatolás, már annyira fel lesztek izgulva, hogy minden menni fog magától:)

Am hülyeség ez a "hogy szeretik", úgy, ahogy éppen esik... elsőre szerintem felesleges bármi cifrán gondolkodni, misszionárius, lovagló, kutya, esetleg az ölébe is ülhetsz, szembe is vagy fordítva is :) Nem kell izgulni, minden menni fog magától!!!

2012. febr. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!