Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! A "Legyünk csak barátok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A "Legyünk csak barátok! " a részetekről, tényleg azt jelenti, hogy "Ronda vagy! "? (igen, csak NŐK válasza érdekel! )

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy belsőleg vagy külsőleg nem jön be az illető.
2012. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Azt jelenti valoban, hogy ronda vagy, s tudom szegyen dolog, hogy ezzel a kifogassal akarunk megszabadulni egy sractol, de jobb ez, mintsem a szemebe mondani "hu de ronda vagy"
2012. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És, ha kapcsolat közben mondjátok ezt, akkor is azt jelenti, hogy ronda?
2012. febr. 4. 21:10
 4/16 lila nyuszi ***** válasza:
Nálam azt, hogy nem vonzódom a fickóhoz. Olyanhoz is vonzódom néha aki nem az esetem, mégis van benne valami. :)
2012. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Kapcsolatban azt jelenti, hogy tudom, hogy valamiert osszejottem veled, de az csak pillanatnyi erzes miatt tettem, azt hittem, hogy a belsoddel sikerul kompenzalni a kulsod es boldogga teszel, de NEM igy nem tudlak pasinak tekinteni, csak baratnak.
2012. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem azt jelenti, hogy ronda, egyszerűen csak nem érzem úgy, hogy jó páros lennénk.
2012. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
szóval a nők tényleg ennyire felszínesek
2012. febr. 4. 21:23
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
igen, ennyire felszinesek vagyunk, nem szabad a felhok kozt elni, de tudod eloszor megnezzuk a kulsot, utana ismerkedunk, s hiaba szep a pasi, ha bunko, akkor nem erdekel. Csak ti fiuk meg mindig nem vettetek azt eszre, hogy a szepseg kerdese relativ kerdes mindenki szamara, pl. volt olyan, hogy aki a baratnomnek tetszett arra en azt mondtam, hogy hozza nem nyulnak. Szoval akkor mirol beszelunk? Lehet valakinek te vagy az Adonisz. Edekes, hogy ezt eddig sokan nem vettek eszre. Annyifele ember van es annyifele preferencia, hogy aki nagyon akar ugyis talal maganak partnert.
2012. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Részlet egy blogból:


"...Mit jelent, ha a csajszi azt mondja:



Legyünk csak barátok! – Ronda vagy!


Majd hívlak! – Nagyon ronda vagy!


Igazából nem is akarok most kapcsolatot! – Elképesztően ronda vagy!


Bocsi, de változott a terv. Nem birok menni! – Látta a képed a facebookon..."

2012. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

SZámomra nem vonzó, kül vagy belső tulajdonságai végett.

Ha a csúnya külső párosul az elszántsággal, az a legrosszabb XD


23N

2012. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!