Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik/szeretem. Bevallottam neki, és tök rendes volt. Előtte is jóban voltunk, most sem látszik hogy haragudna, de nem beszélgetünk annyit se, és néha nem is köszön, kicsit lekezelőbb. de nemet sem mondott akkor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj oda hozá hivd el négyszemközt beszélni és smárold le .... én tudom hogy örülne neki mert énis fiu vagyok és tudom
2012. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előttem íróra.

Nem biztos hogy örül annak hogy te szereted őt.

Ha örülne neki akkor nem lenne lekezelő és köszönne mindig, sőt keresné a társaságod.


Magamból kiindulva ha egy lány azt mondaná hogy szeret engem akkor örülnék ki ha jól néz ki. Mivel most nagyon tetszik valaki,hasonló helyzetben vagyok mint te, így nem nagyon foglalkoztat más lány tehát mondhat bárki bármit.

Ha csúnya a lány akkor egyértelmű hogy nem érdekel.


Szerintem a fiú azért ilyen veled mert ő nem szeret, nem tetszel neki és ha kedvel is, akkor sem akarja hogy azt hidd hogy lehet köztetek valami.

Az is lehet hogy neki teljesen más lány tetszik most és rá koncentrál.

2012. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tetszel a fiúnak.
2012. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
háát az teljesen igaz amit az előttem szóló írt.
2012. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se tetszel neki, csak olyan jó lelkű, hogy nem akar megbántani.
2012. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szép lassan célozgass neki h tetszel e neki
2012. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!