Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet "túlélni" az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "túlélni" az első szerelmi csalódást?

Figyelt kérdés
Mit csinálhatnék, hogy jobb legyen?Egyfolytában csak sírnék, semmit nem tudok csinálni a gondolataimtól.
2012. febr. 5. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
idővel.
2012. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Foglald el magad.
2012. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En is rettenrtesen szenvedtem,rengetegt sirtam...aztan mikor megtudtam az utanam jovo sractol h vele is milyen hulye volt a csaj, rogton kijottem a depibol. aztan kicsit rossz lett megint de olyan rosszul mar sose voltam mint elotte. kicsit meg most is rossz mert azota nemtudtam osszejonni senkivel
2012. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irigylem az ilyen problémákat. Nekem még barátnőm se volt soha. 22/F
2012. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Irigyled? Majd ha megtudod milyen az amikor megcsalnak, átvernek, hazudnak Neked a szemedbe fél éven keresztül, és még a szembesítéskor is, akkor majd más lesz a véleményed :)
2012. febr. 5. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Az idő meggyógyít téged. Egyébként ha emberek között vagy, beszélgetsz(nem az exedről), akkor sokkal könnyebb kibírni. Tesók,barátok a legjobbak.
2012. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Engem is megcsaltak, átvertek, ráadásul hazudtak, tudom, hogy nagyon megalázó érzés, és hogy mennyire fáj. Én is csak annyit tudok mondani, hogy az idő. Idővel elfelejted, idővel megismersz valakit, akivel jó lesz, és már eszedbe sem fog jutni a régi. Addig viszont nyugodtan sírd ki magad, keress valami elfoglaltságot, ami leköt.
2012. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!