Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam nerki hogy kopjom le rólam?

Figyelt kérdés
vasn egy fiú az iskolába a legjobb mimden lány őt akarja persze én nem .nem az a bajk hogy csunya vagy valami csak egyszerüen nem kell.de ő már sok fiúnak mondta hogy én tettszek neki.egyszer mérgesen kirohantam óra után hogy beszéljek a barátnőmmel aki beteg volt és elmondjam a házit a barátnőm feliudegesített és én ki akartam menni az udvarra erre a fiú megfogta a kezem odahúzott magához és megcsókolt utána én adtam neki egy pofpt és elmentem másnao meg jön hogy akar velem járni . de nem szóltam hozzá. most mit mondjak neki hogy törjem össze a szívét
2012. febr. 5. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek után egy "kopj le!!!" bőven elég


ha nem mondasz neki semmit,azzal épp az ellenkezőjét éred el....

2012. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hogy hogy törd össze a szívét? te mekkora g.ci vagy már.


egyébként nem mondtad meg neki hogy kopjon le de itt vergődsz. te ilyen tipikus h.lye liba vagy fú de rühellem a fajtádat

2012. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már mondtam neki hogy kopj le de semmi
2012. febr. 5. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
kedves annabel te kapd be. amúgy meg nincs mit bekapnom
2012. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ó nincs mit? kétlem nagyon
2012. febr. 5. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:

hát köszi hogy megosztottad velünk ezt a titkodat xD

vannak már műtétek amivel átalakítják a péniszt hüvellyé anélkül hogy veszítene az érzékenységéből

2012. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem ért a "szép szóból", közöld vele, hogy szólni fogsz az igazgatónak/osztályfőnöknek/szüleinek/szüleidnek (dönts el te), hogy zaklat és nyilvános botrányt csinálsz abból, hogy nem hagy békén, holott te nem akarsz tőle semmit sem.


Esetleg javasolt az osztályfőnöknek, hogy beszélgethetnétek (akár biológia órán is), hogy mi számít zaklatásnak. Például, ha egy nő nemet mond, az nem talán, vagy igen, hanem: NEM!


Ja, és nem csak a szex minősül zaklatásnak, molesztálásnak.

2012. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


Lemaradt, hogy az anyád lehetnék. Én biztos, hogy helyére tenném a fiút, ha a lányomat zaklatná :-)


40/N

2012. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!