Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak vele ha odavan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele ha odavan értem?

Figyelt kérdés
1 hónapja adtam egy esélyt egy srácnak aki egyáltalán nem az esetem és az ellentétei vagyunk egymásnak.Úgy gondoltam h egy próbát megér, de egyszerűen nem működik mert nem vonzódom hozzá...ő viszont nagyon oda van értem.Holnap akarok szakítani.Mit mondjak?
2012. febr. 5. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Minek adtáé neki esélyt?Kár volt hitegetni ,most majd jol összetöröd a szivét.
2012. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire melegedtetek össze eddig?

Csók volt már?

Esetleg szex?

Hány randi?

Mennyi időt töltöttek együtt?


Sok mindentől függ...


Amúgy az a legtisztább ha odamész hozzá,és megmondod neki.

Minél kevésbé jöttetek össze,annál könnyebb lesz..

2012. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló szerintem amit tett egész korrekt. Mert ha megy, megy ha nem nem. szerintem csak mondd amit ide leírtál vagyis valami hasonlót hogy sajnos nem vonzódsz hozzá és hogy nem fog működni aztán kalap, kabát :)
2012. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért adtam neki egy esélyt mert mi van ha mégis működik és megszeretem? Az a gáz h egy suliba járunk...Meg együtt járunk németre is. Hát csók volt. Aludtunk együtt is és igazából akkor éreztem meg h nem fog nekem menni. Egyszerűen nem tudtam volna vele lefeküdni...mondjuk nem is akartam.
2012. febr. 5. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb így mond neki ahogy leírtad... "láttam benne fantáziát, hogy megpróbáljuk, de sajnos nem érzem azt amit kéne, ne haragudj...."
2012. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem belém szeretett:S A gond az h még barátnője se volt és így még nehezebb. Amúgy 18 éves...
2012. febr. 5. 12:19
 7/7 Valaszolok ***** válasza:
Persze, teljesen korrekt hogy nem tetszik neki ellentétek de azért megpróbálja.Ugyan már..Ez csak unaloműzés..más kárán persze...
2012. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!