Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz egy kedves, normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz egy kedves, normális, odaadó pasi, agresszív, türelmetlen, kibírhatatlan?

Figyelt kérdés

A párom régebben ilyen volt. Megértő, kedves, kimutatta amit érez, segítőkész volt stb. Minden barátnőm mondta, hogy jól választottam. Ez a helyzet éveken át tartott. Boldog voltam vele. Sosem kért számon, nem vágott a szememre semmit, nem lett ok nélkül idegbeteg, nem változott meg a viselkedése velem szemben egyik pillanatról a másikra a semmiért, flegmává.

Most pedig mindennek az ellenkezőjét tapasztalom.

Kb 3 évig normális volt, utóbbi 1 éveben pedig elviselhetetlen.

2 percet nem tud rám várni, míg kimegyek a házból, ha nem veszem fel a telefont és kb 5 percig nem vagyok elérhető, máris mérgesen szól, hogy minek neked a telefon ha *aszol felvenni. Kb még a wc-re is magammal kellene vinnem a telefont mert pont akkor hív.

Megkérem valamire, megcsinálja, aztán 2 nappal később a szememre veti.

Neki soha nem elég semmi, állandóan csak a kivetnivalókat találja bennem.

Olyan "beceneveket" talál ki nekem amiket utálok, és direkt azt használja, hiába nem hallom meg és nem akarom észrevenni, hogy majd csak leszokik róla, ugyanúgy csinálja.

Pedig változtam, sokat, direkt az ő kedvéért, pozitív irányba!

Közös jövőt tervez velem, gyereket akar, de én egy ilyen embernek nem szülnék gyereket. Aki nem tud felelősségteljesen gondolkozni. (nem arról van szó, hogy elkölti a pénzt h*lyeségekre, de abszolult nem gondol bele semmibe)

Megígéri hogy elvisz egy megbeszélésre, hogy ne bicajjal kelljen mennem reggel -16 fokba 7órakor, hanem bevisz kocsival, erre fél órákat késik, nem tudja felfogni hogy a megbeszélt időpontban nekem ott kell lennem, akkor mondanám azt hogy nem visz el, és megyek máshogy! Később azt is a szememre veti, hogy hát bevittelek. ( 7km-rről van szó) Mindent a szememre vet, minden apróságot, amit értem tesz.

Miért változok meg így valaki?

És mit lehet csinálni, hogy ne ilyen legyen?

Megbeszélni már milliószor próbáltam vele, de nem lehet, olyankor egy szót nem szól.

Már barátnőmnek is sírva mondom el, hogy hogy viselkedik a párom, és hogy egyszerűen lehetetlen velem megbeszélni.

Volt már szakítás is, ezek miatt, később kibékültünk, rizsázni tud, de a konkrét dolgokat akkor is képtelen volt kimondani, azt mondta, hogy majd pár nap múlva megbeszéljük, felhozom a témát,és újra a csend.

Már nemtudom mi tévő legyek.


2012. febr. 1. 11:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Mivel előtte nem volt olyan, talán te tetted azzá, nem? A személyiség fejlődéséhez (vagy torzulásához) a körülöttünk élők is hozzájárulnak.
2012. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Kell ez neked?
2012. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Eddig tartott nála az "udvarlási" szakasz.
2012. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%

Lassan család terápiát nyitok. A párod nem ok nélkül változott meg. Annak oka van volt és van amit el várt tőled, de nem kapta meg. Ha úgy volt , ahogy le írtad, akkor benned is van a hiba. Amugy kevés az ilyen pár, mint ő. Ami neked természetes az neki lehet, hogy hiány. Lehet, hogy csupán arra vágyik, hogy emberként kezeld, d eminden emberi érzésnek a gyermekkorunk az alapja. Ő , szerett volna kapni tőled valamit, érzés, ti tudjátok, nem kapta meg csalódott lett, majd talán jelezte is neked ezt valahogy, akár szemrehányásként. De abból is a baj lett. Hol ott ő is emeber , érző lény. A , meg oldás a beszélgetés, ki mire vágyik, miért ki mit akar , szeretne. Beszélgetni nemcsak a máról lehet, ha nem a gyermekkoráról. Biztos volt olyan a gyermekkorában ami ki maradt, de tőled és benned látta, azt aki meg tudja valósítani.Hidd el szeret, és kinlódik. Olykor az az ember szeret igazán aki bánt. Úgy értsd női szemmel, hogy ha azt mondod nem, olykor az van mögöte, de jó is lenne.

Ennyire egyszerű, de mindenek alapja a másik meg ismerése, beszéd, akár a hétköznapokjról érzelmekről, gyermekkoról.Ha , már magamon nem, de másokon segíteni szeretnék. Vannak amik, két emberen múlnak. Hiába tudja, akarja az egyik, amásik is kell hozzá. Amugy , annyira egyszerű, hogy nevetséges. Kinlódik mindenki, hol ott a boldogság egy hajszálnyira van tőle. El siklik mellette és észre sem veszi. Nem látja a fától az erdőt.

Üdv

2012. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Felszállt a rózsaszínű köd. Látod a hibáit. Ő is a tieidet. Ennyi. Keresztúthoz ért a kapcsolatotok. Itt dől el, hogy a továbbiakban mi lesz. Együtt folytatjátok-e, vagy külön-külön.
2012. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt írtad le,hogy te mit gondolsz,őt még nem hallottuk.Valóban nagy rá az esély,hogy csak veled szemben ilyen,te váltottad ki belőle ezt.
2012. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
halvány lila segédfogalmam sincs, mert nem ismerem. akármi kiválthatta belőle ezt a személyiség torzulást: te, gazdasági helyzet, közeli ismerős halála, stb
2012. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Annyi minden lehet. Valami kudarc, amiről nem beszél, eltitkolt egészségügyi problémák, elmúlt szerelem és megváltozott érzések amit nem tud feldolgozni, trauma, akár egy harmadik fél, bűntudat és önigazolás, vagy csak régen tüntette magát fel jó színben stb. Fene tudja. Ha nem beszél, te se fogod tudni.


Egy darabig próbálnám menteni a menthetőt aztán ha semmi változás, nem beszél, akkor lapát. Te tudod, mi mennyit ér. Ha ilyen marad akkor 90 %-ra teszem az esélyét annak, hogy a következő szembejövő kedves, figyelmes fiatalemberrel lelépsz.

2012. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 bánomisén ***** válasza:
100%

Eddig tartott ki a maszk, előbújt az igazi énje.

Azt írod, sokat változtál a kedvéért. Ezek szerint nem fogadott el téged olyannak, amilyen voltál? Mert akkor könnyen lehet, hogy ezt a megváltozott valakit sem tudja elfogadni.

Szerintem itt az ideje elgondolkodni, hogy van-e közös jövőtök.

2012. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy éve tart ez az állapot, akkor nem hirtelen felindulásról van szó.

Olvasd csak végig, amit írtál.

A párod mostani viselkedéséről kizárólag negatívumokat írtál és azt, hogy képtelenség vele megbeszélni a dolgokat. Szerintem belőle kihalt a szeretet irányodba, még annyi sem maradt benne, hogy legalább toleráljon.


Gondolj bele a sok-sok hátralévő évbe. Biztos hogy vele képzeled el a jövődet ?

2012. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!