Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

beszéltem egy sráccal, és adtam neki puszit is amit barátom látott... ezen barátom be is sértődött, már 2 napja nem veszi fel a telefonját, elmentem hozzájuk anyukája azt mondta nincs otthon, és nem is keres... pedig már 4 éve együtt vagyunk.

és tényleg csak egy puszi volt, amit szülinapom alkalmából kaptam a sráctól...

és barátomat nagyon szeretem, de így nem tudom, mit csinálljak "direkt bújkál" előlem.... -.-


2012. febr. 3. 19:41
1 2
 1/14 Macs1209 ***** válasza:

Gratula. Azt is leírnád, hogyan nem jöttél rá erre 4 év alatt? Vagy 4 évig egy barátod se kapott puszit?


Ha csaj letiltana, hogy barátnőimnek puszit adjak, akkor

oké, nem adnék, helyette összecsomagolnám a cuccait....

2012. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ha egy férfi ember ilyet csinál az beteges már bocs! Komolyan mint az óvodában egy dedós kislány akinek elvették a játékát. ez nem férfi ez egy vicc...hány évesek vagytok?
2012. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tényleg hány évesek vagytok? Ez nagyon durva. Nem akart már előtte is szakítani, csak nem tudta hogy csinálja? Gondolom írtál neki emailt, sms-t, hogy szülinapi köszöntő volt csak. Egyébként hol történt a puszi? Utcán? Buliban?
2012. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én 18 a srác 20...
2012. febr. 3. 19:53
 5/14 A kérdező kommentje:

és hát, a puszi a "meglepetés partymon" történt, amit baráton szervezett barátnőimmel ...

és hát, igazából, barátom elöt,a sráccal voltam fél évet... úgyhogy talán ez itt a gond...

de akkor is, nagyon szarul esik... tudja hogy őt szeretem!

2012. febr. 3. 19:56
 6/14 anonim ***** válasza:
ennek a besértődésnek a srác részéről kamu szaga van...ez annyira abszurd...nem lehet,h valami más van a dologban,mondjuk a srácnak már nem kellesz és így akar megszabadulni tőle...nem akarok rosszmájú lenni,de ez irtó gáz,ha más nem ezért hagyd ott,mielőtt ő teszi meg, jobban jársz ha te szakítasz vele,mintha ő veled, érted?
2012. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

igen, nagyon is értem...

de 4 év azért elég hosszú idő, és elméletileg szülinapon akarta megkérni a kezemet is =((

és az ajándékába tényleg gyűrű volt...

úgyhogy nem értem ='(

2012. febr. 3. 20:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet bepánikolt. Azért 20 évesen lánykérés? Nagyon fiatalok vagytok még. Lehet a haverok telebeszélték a fejét.
2012. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hát én egyáltalán nem mondtam neki, hogy kérje meg a kezem.. ezt egyedül találta ki...

és nem érdekel az se ha szakítani akar, csak tudjam, hogy él még és jól van...

mert így nagyon szar :S

2012. febr. 3. 20:12
 10/14 Macs1209 ***** válasza:

4 év az 4 év... de gondolj bele, ha hozzámentél volna, aztán kezdi el a hülyeségeit...

Gondolj arra, hogy megmenekülsz tőle :)

2012. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!