Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt miért kell biztatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt miért kell biztatásnak venni, ha elmentem vele edzeni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon volt jobb programom, és elmentem egy régi ismerőssel sportolni. Azóta meg folyton ír, hogy hogy vagyok, stb. Nem flörtöltem vele, jelet sem küldtem, semmi ilyesmi, az üzeneteim sem ilyen hangvételűek. Szinte állandóan kérdezi, hogy mikor érek rá, meg mikor találkozunk. Ennyire nem veszi a lapot, hogy engem úgy nem érdekel és írjam meg neki kerek perec?
2012. febr. 5. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
írd meg neki... az a legkönnyebb
2012. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!