Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám rávezetni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávezetni, hogy legyen picit érzelmesebb?

Figyelt kérdés
(L/18 én) és a fiú is:) Együtt vagyunk egy hónapja, még nem mondtuk ki egymásnak, hogy szeretlek, de más szavakkal éreztetjük, hogy szeretjük egymást:) Sokszor nevetünk, hülyén beszélünk egymással, és néha hiányzik, hogy érzelmesebbek legyünk egymással..Néha úgy szeretném, ha írná, hogy "sokat gondoltam ma rád", "hiányzik a beszélgetés veled" és az egyéb ilyen kifejező szavak:( Hogyan vezessem rá vagy kezdeményezzem ezt én mint lány? Sajnos az előző barátom eléggé érzelmes típus volt. Ilyenkor sokszor eszembe jut..Tudom,hogy szavakkal nem lehet kifejezni ezt, de néha mégiscsak jól esnek egy lánynak..:)
2012. febr. 5. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mons neki ,hogy mond ,hogy szeretsz.:-)
2012. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond
2012. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 des373 válasza:

Ismerős helyzet.. ha érzed, hogy szereted, ne félj kimondani, s akkor talán ő is felenged. Az én párom is kemény dió volt, most már minden rendben velünk :)


17/L

2012. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!