Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet úgy rávezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy rávezetni egy fiút valamire, hogy azt gondolja, az Ő ötlete volt?

Figyelt kérdés
Sok dolgot azért nem tudok elérni a barátomnál, mert túl direktnek tart és nem szereti, ha megmondom mit szeretnék. Jó lenne rávezetni dolgokra, de mivel erőszakosnak gondol ezért nem teszi meg már csak azért sem. Értelmes, hasznos válaszokat kérnék!
2011. márc. 13. 17:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Hátt.. Attól függ miről van szó... bár van egy sejtésem..


H nem akarja, nem szaba erőltetni, ha meg zavar, add tudtára.. ennyi..


KOMMUNIKÁCIÓÓÓÓ!!!

2011. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mi a sejtésed? :)
2011. márc. 13. 17:38
 3/26 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok olyan típus, aki nem mer kommunikálni és megmondani, amit szeretnék. Pont ez a baj, egyenesen megmondom mindig, de nem érek vele semmit, mert csak még jobban ellenkezik. Nem hajlik rá, hogy megbeszéljünk dolgokat, egyértelmű véleménynyilvánítással nem lehet meggyőzni. Ezért kérdezem, hogy hogyan lehet úgy beállítani valamit, mintha az Ő ötlete lenne, hogy ne érezze kényszernek.
2011. márc. 13. 17:40
 4/26 anonim ***** válasza:
Hát mondd neki pont az ellenkezőjét annak, amit akarsz, és akkor ellenkezhet, ha már ennyire szeret ellenkezni :)
2011. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem rossz ötlet.. :D
2011. márc. 13. 17:44
 6/26 anonim ***** válasza:
Most mondta. Kommunikálj vele. Beszéld meg vele, ha nem vádolod, hanem tényleg beszélgetsz vele, akkor érteni fogja. Az is lehet, hogy fél bizonyos dolgoktól. Illetve van még egy fogás. Ez olyan, mint amikor a telefonos ügyfélszolgálattól hívnak, csak mégsem. Tehát felajánlasz neki dolgokat. Pl megkérdezed, hogy akar e valami különlegeset érezni? Biztos visszakérdez, hogy mit, esetleg nem kérdez vissza, arra azt mondod, hogy add a kezed és megmutatom. Már persze ha jól értettem a kérdést, mert ugye itt mindenki csak kérdez, de azt már nem mondja el, hogy mik a körülmények vagy mire vonatkozik a kérdés...
2011. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igazából ezt a kérdést csak úgy általánosságban írtam, mert a legkisebb dologtól kezdve a legnagyobb dologig így működik a srác.. Ezért nem említettem konkrétumot.

Az olvastam, hogy úgy kell beállítani dolgokat, mintha az ő ötlete lenne, és akkor nem érzik kényszernek a pasik.. A legaktuálisabb dolog az, hogy szeretnék eljegyzést, Ő viszont nagyon ellenkezik, azt mondta azért, mert erőltetem..

2011. márc. 13. 17:47
 8/26 anonim ***** válasza:
incepció
2011. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha ezt a Cosmopolitan vagy Maxima, Nők lapja vagy nem is tudom hogy kell ezeket írni, szóval ott olvastad, akkor felejtsd el sürgősen. Szeret? Jól érzi magát veled? Minek kell egyáltalán az eljegyzés? Tudod mennyibe fáj egy normális gyűrű? Mennyi gond lehet egy esküvővel? Ha szeret akkor teljesen felesleges izgulni. Kapuzárási pániktól megint ne félj. Tök felesleges gürizni azért is, hogy megkérje a kezed, végül is ő egy szabad ember, nem? Most ezeket úgy tekintsed, hogy én tudom, hogy biztos nagyon szeretitek egymást, de alap dolgok. Például nem hiszem, hogy örülnél, hogyha összeházasodnátok, és megcsalna. Gondolom. Akkor ne erőltesd szegényt, csak szeresd. Semmi más nem kell, ha átvágod a fejét és nem szabad akaratból cselekszik, úgyis te húzod a rövidebbet. Honnan veszed, hogy egyáltalán van pénze gyűrűre? Ezek más csak ilyen apróságok, de engem is nagyon zavarna, ha a barátnőm állandóan azt mondogatná, hogy kérjem meg a kezét. Persze tudom, hogy szeretné, meg néha megemlíti, de hát ez az én dolgom nem? Csak hagyni kell, egyszer úgyis megkéri a kezed, de ha kényszerré teszed neki, akkor elmarad az ajándék része.
2011. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem értem egy nőnek miért nincs joga beleszólni, mikor legyen az eljegyzés.. Lehet, hogy gyakorlatban a férfinek illik megtenni, de azért mindkét félnek alkalmazkodnia kellene a másik igényeihez.. Egyébként lenne pénze gyűrűre, nem ezzel van a gond és nekem egy egyszerű, olcsóbb gyűrű is megfelelne.
2011. márc. 13. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!