Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt csinálna velem, miért csajozik mellettem?

Figyelt kérdés

A párom már 25éves de még mindig nem nőtt be a feje lágya,nem tudom hogy konkrétan meg is csalt-e vagy csak szédíti a nőket de már kezd elegem leni belőle.

Egy rövid kis történet amit érdemes tudni.

2006 augsztusától 2010 áprilisáig voltunk egy pár, de meguntam a sok hülyeségét.

Másflévig külön voltunk de közben az ő szíve értem az én szívem pedig érte dobogott, úgy mond első szerelem a miénk .

ez év januárjában összejöttünk, most itthon van néhány hónapot de egyébként külföldön dolgozik.

Rájöttem hogy tudom a facebook jelszavát és néha a körmére tudok nézni, de abban nem egy két furcsa dolgot találtam sajnos, a fene az én kíváncsi fejemet is de végülis nagyon jó érzés mert legalább nem lesz rózsaszín köd.

Nem értem csajozik össze vissza azóta is, mióta kibékültünk de akkor mi a fenéért kell azt mondani hogy soha nem akar elveszíteni és beadni desszertnek a hazugságait!

Nők/férfiak esetleg volt már vki hasonló cipőben? mit tehetek? Várni és lesni hogy mikor bukik le és tesz olyat amit nem kellene?


2012. febr. 5. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, nem lehet jó:( Nem is tudom..bemered vallani hogy kutakodtál? mert ezt maximum akkor lehet majd megbeszélni.

Egyébként első szerelem..nehéz. hasonló történt velem. A lényeg, hogy volt barátom azért adja nekem a szépet, hízeleg..mert bevallotta: magához akar láncolni. Velem tudja elképzelni a jövőjét, de mindeközben szeretne előtte élni. Én nem foglalkozom így vele:/ Lehet neki is ilyesmi járhat a fejében?

2012. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen betudom vallani, és nem is félek, mert ő adta alám a lovat mert mondta nekem hogy " tudod a jelszavamat az ami régen volt" :D Szóval jó emlékezőképességem van és nem én vagyok a hibás.
2012. febr. 5. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
No hát akkor érdemes lenne szerintem ezt megbeszélni vele. Mert ez nem korrekt így. Tisztázza őszintén, mit akar.
2012. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ott már régen gond van, ha belépünk a másik levelezésébe, közösségi oldalába. . . és azzal is persze, ha valaki "nézelődik" miközben párja van. Azért nézelődünk, hogy választani tudjunk. A biztos pontot meg nem szeretjük a bizonytalanért hagyni. Számomra elég egyértelmű és nem is lenne min gondolkodnom a folytatással kapcsolatban.

23/N

2012. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!