Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Ilyet még nem tapasztaltam, h van egy barátom akár milyen fehérneműt felvehetek ő simán alszik mellettem max 3 vagy 4 naponta van sex de akkor is csak egyszer.5hónapja vagyunk együtt. És magamat okolom ez miatt.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Frigid. Beszéld meg vele h te tobbszor szeretnél szexelni
2012. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én inkább azt mondom neki mindig ha valami miatt nem kíván mondja meg.de azt mondja,h nincs így
2012. jan. 30. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nincs gond azzal h nem kívánna, akkor miért nem kezdeményezed te a szeretkezést pl azzal h rámászol.... ha szerencséd van, akkor probléma megoldva ha nem akkor lehet túl alacsony valamiért a libidója és emiatt nem illetek össze.
2012. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mit szeretne! Az már biztos, hogy nem a fehérneműre bukik.
2012. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kérdeztem azt mondja ő mindig ilyen volt és nincs semmi olyan
2012. jan. 30. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor miért nem tudsz beletörődni hmm?

ő olyan és kész ha nem tetszik hagyd el!!!

2012. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek azonosak a szexuális igényei, neki ennyi is elég


én sem csinálom, csak egyszer egy nap, egymás után nem szeretem, nem élvezem annyira


de 2 naponta biztosan kívánom, kapcsolat elején meg naponta, de akkor is csak egyszer egy alkalommal


nem vagyunk egyformák

2012. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy is volt mindig ilyen! Kicsi korában még ennyiszer se kívánta, de aztán megváltozott. Azért megéri próbálkozni mással is, nem csak fehérneművel, még a végén az is lehet, hogy találsz valamit! Vagy akár az, hogy ő is jobban elgondolkodik, hogy mi az, ami akár naponta is érdekelné.

És nem kell magadat okolni, senki nem születik tökéletesnek. A lényeg, hogy ha a szokásos dolgok nem működnek, próbálkozz új dolgokkal!

2012. jan. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!