Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít a múlt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a múlt egy kialakuló kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy fiu meg egy lány, kisvárosban laknak.Mindketten tetszenek egymásnak, de kiderül hogy a lány régebben szerette a partnereket valtogatni. De már nem. Számit ez a fiuknál? esetleg emiatt elveszti az érdeklödését a lány iránt?
2012. febr. 6. 01:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyanakvóbb lennék, de ha megbizonyosodnék arról, hogy szakított a múltjával és nem csak 3 napra kellek, akkor nem okozna problémát a kapcsolatunkban. Tudom azonban, hogy van olyan férfi aki számára ez kizáró ok.
2012. febr. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te most egy harmadik személy vagy? mert ha igen akkor ne pofázz bele, ha nem akkor meg miért nem írsz e/1-ben?
2012. febr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem mindegy? érdekel ez a kérdés.
2012. febr. 6. 02:18
 4/9 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, személy szerint nem számít. Az számít, hogy

szeretem-e, tudom-e szeretni, el tudom-e fogadni,

és mellettem marad-e. Itt ezeket a kérdéseket kell

megválaszolni.

Ha összejöttem egy nővel, akkor húztam egy vonalat,

max annyiba tárgyaltuk ki a multják, hogy van-e amit

el szeretne mondani, mert visszaüthet. Kb ennyi.

2012. febr. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, mert én is eléggé sok nőt elkaptam már, de sok más srácot itt nálunk igen, főleg a tapasztalatlanabbakat.


25/F egy kis városból

2012. febr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az emberek ritkán változnak a bizalom pedig alap egy kapcsolatban. ebből kifolyólag számít! rossz múltú lánnyal vagy nem kezdenék, vagy meglehetősen előítéletes lennék egy darabig vele szemben.

24f

2012. febr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha a fiú normális és nem egy primitív s€gg, akkor nem fogja zavarni! Lehet h érdekli majd és féltékeny is lesz azokra, de emiatt egy normális férfi nem fog lenézően reagálni, ugyanis egy normális férfi nem használati tárgynak tekinti a nőt, hogy az alapján mérje az értékét! Nem azt nézi hogy hány kilóméter van benned, és hogy hányan használtak már!!! Ha a fiú ilyen alapján ítél meg téged, akkor küldd el az anyjába! Te sem kérdezed hogy hány csajjal dugott már eddig, mert ez nem számít ebből a szempontból!
2012. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dögi ***** válasza:
Én a hosszú kapcsolatok híve vagyok. Szóval olyan nővel nem jönnek össze aki a múltban sokat váltogatta a partnereit. Nem hogy az életem, még a faszom sem adnám a kezébe. ízlések és pofonok... (22/F)
2012. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem számít. Ha számít, akkor az gáz, akkor az az ember nem kell. Ha új kapcsolatot kezdek, azt a jövő miatt teszem és nem a múlt miatt. Ha nem bízok a páromban, vagy ő nem bízik bennem, akkor az egész kapcsolat halálra van ítélve.
2012. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!