Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is joggal esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is joggal esik rosszul? 17/f

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel,én is 17 ő is 17.Hétköznap nem tudok találkozni a barátnőmmel, mert máshova jár suliba.Mondta nekem, hogy megbeszélte egy fiúval, hogy majd együtt mennek majd hülyéskedni(nemtudodm pontosan mit csinálni),vagyis találkozni.De inkább hogy velem lenne.Ha például a barátnőivel vagy haverjával lenne, nem zavarna.De így..nagyon szarul esik(láttam ,hogy msn en beszélgettek aznap.de korábban meg azt mondta h csak hetente egyszer kétszer dumálnak).Amúgy meg eddig is csak esténként , vagy csak késő este találkoztunk, korábbi időpontokban a barátnőivel volt(szombat,péntek vasárnap).Ti mit csinálnátok a helyzetemben?Mondjam le például az egyik napot?Mit érnék el vele?

Eddig egy szóval sem fejeztem ki a féltékenységemet.És ugy érzem hogy neki nem hiányzom annyira.

Nagyon szeretem, és nem szeretném , hogy valami más gyerekkel félrelépjen.


2012. jan. 10. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el neki, hogy ez neked rosszul esik és szeretnéd ha több időt töltene veled. Nem kell a haverjait, barátnőit hanyagolni, de biztos ők is megértik, ha néha veled is foglalkozik a leányzó, nem csak velük. Ha a már megbeszélt talikat mondja le más srácért az már régen rossz.
2012. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne taktikázz, inkább mondd el neki az érzéseidet. Még ha ez homin is hangzik. :) Ha komolyan vesz, és szeret, akkor nem fog visszautasítani, és nem fog így viselkedni veled.
2012. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha nem keresem egy ideig?Vagy lemondom az egyik napot?De a kedvesség megmarad.
2012. jan. 10. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem...


Aki akar téged, veled van, aki szeretne veled lenni, szakít rád időt, nem kell ezekre figyelmeztetni.

2012. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azzal nem mész semmire. Max megkérdezi, hogy most mi bajod van. És akkor mit mondasz? Panaszkodsz, mint kis óvodás az anyukájának?

Hülyeség, inkább beszélj vele.

2012. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség, csak magyarázkodás, meg vita lesz belőle. Egyszerűbb ha elmondod neki, hogy neked ez rosszul esik és kész.
2012. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tiszta ez a dolog..nekem rengeteget kell tnaulnom erős suliba járok..és ha a barátomról van szó akkor lemondom akár a baráti találkozókat is..persze úgy,h ne legyen sértődés
2012. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De már eldöntöttem ,hogy ha ezzel a gyerekkel találkozik, aki tett már neki "bókolásokat"(ezt tudja jól a barátnőm is , hogy bejön neki),akkor szüneteltem a kapcsolatunkat.És igen szerintem is az a normális, hogy velem is sokat van, mivel én mindent lemondanék érte.És le is mondok.
2012. jan. 10. 17:38
 10/10 anonim ***** válasza:

szerinetm jogos! Ha ő is szeret, akkor beszéld meg vele, hogy ez így neked rosszul esik, stb.

Ha... már boccs a kifejezésért, de le se fogja szarni, és nem változtat, akkor és a helyedbe meggondolnám, hogy ő e az ideális társ...


Azért szurkolok. ^^

L/16

2012. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!