Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem a páromat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edi0617 kérdése:

Megkérdeztem a páromat hogy szerinte jobban néz e ki egy y lány mint én, és azt mondta hogy jobban néz ki, de öt nem érdekli. és ez rosszul esett hogy azt mnodta hogy jobban. Ezzel nem kell foglalkoznom? ö mondta hogy öszinte volt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 12:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

felesleges ezen agyalnod...melletted van? igen...addig nincs miért aggódnod amíg nem cserél le...

az is lehet hogy csak szivatott :P


L21

2012. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
tudom,ö is ezt mnodta h jobban néz ki de nem érdekli,csak igy meg olyan mintha én nem tetszenék neki,hanem az a lány :(
2012. febr. 6. 12:46
 3/35 A kérdező kommentje:
és azt mondta mikor megharagudtam ezért hogy legalább öszinte volt meg mniek hazudjon,ugy se hittem volna el ha mást mond
2012. febr. 6. 12:47
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg nem normális. Ha valakinek van egy párja,és szereti akkor az neki a legjobb,legszebb,legcsinosabb és ő néz ki neki a legjobban.(akkor is ha van nála csinosabb,szebb) Ha nem így van akkor valami gond van.
2012. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
ö ezt mondta,hogy jobban néz ki,mint Én,de nem érdekli mert ha más jobban tetszene neki akkor nem velem lenne már jó ideje
2012. febr. 6. 12:54
 6/35 anonim ***** válasza:
71%
oszt ovodás e vagy babám ??????
2012. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Most miért?Szerinted jól esik ilyet hallani egy lánynak?
2012. febr. 6. 12:58
 8/35 anonim ***** válasza:
Te meg minek kérdezel ilyesmit? Biztos van vmilyen értékrended. Én tudom, hogy nézek ki. Tudom ki az aki nálam jobban néz ki. Valószínűleg nem egy hasonló lányt mutattál neki, mert ha az volt a reakciója hogy úgyis tudnád ha hazudok: akkor vmi csinos nagymellű csajt. Ne kérdezgess ilyeneket. Magadat idegesíted. Melletted van, téged szeret. Punktum.
2012. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Egy munkatársa a csaj fekete haju hát van melle,csak ha szeretünk valakit sztem nem bántjuk meg ilyennel.mondtam neki,hogy ha ö megkérdezné tölem ezt és ugyanezt válaszolnám nem esne neki rosszul?Azt mondta hogy nem,mert vele vagyok nem mással.
2012. febr. 6. 13:00
 10/35 A kérdező kommentje:
meg hogy jobban néz ki töle más pasi kész.A pasik miért nem csinálnak ebböl sose ügyet?meg mondtam neki hogy én nem tehetek róla hogy nincs olyan nagy mellem és lebaszott hogy és ki mondta hogy a tied nem jó?csak ebböl az jön le mintha ö tetszene neki.mivel jobban néz ki nem? szerintem
2012. febr. 6. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!