Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Egy kis közvélem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Egy kis közvéleménykutatás. Hányan vagyunk ezen az oldalon, akiknek még nem volt sosem kapcsolata és miért?

Figyelt kérdés
Kezdem én a sort: 22 éves, alacsony, vékony fiú vagyok, szerintem ez már önmagában elég, hogy ne legyen sose barátnőm, de igazából még félénk, önbizalomhiányos, önbecsülésem nulla típus vagyok jellemre, így már biztos volt a "siker", hogy még 22 éves koromig sem szerethettem senkit sem és viszont sem szeretett senki sem.
2012. febr. 5. 21:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
És dugni dugtál már?
2012. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Nekem még nem volt kapcsolatom földönkívülivel. Biztos azért nem, mert mindig a Pataki Attillát viszik magukkal. Lehet le kelene borotválnom a fejem, elhagyni a várost és a város szélén beállni a kör közepére, hogy engem is megtaláljanak.
2012. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16 éves, magas, vékony, félénkebb, de már próbálkoztam lányoknál. az is több mint a semmi.
2012. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 10inchhero ***** válasza:
19 és ugyanolyan, mint te, így leírásból. nekem már volt, egy, azaz EGY tartós kapcsolatom, de az több, mint egy éve, azóta semmi...
2012. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

2.

Hát én kopasz vagyok, elhagytam a város és még itt vagyok. Bár nem tudom milyen kör közepére kéne állnom oO x)

2012. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
# 5/5 Az EDDA kör közepére.
2012. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
XD elvagytok:DD nem tudom mivan legyél kicsit izmosabb nekem volt már 1 csomó csajom önbizalomba meg lehet birok segiteni de nem ma:DD privbe irj aztán ha akarod lehet tudo ksegiteni már volt akinek birtam de tetudod
2012. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
milyen kapcsolat(tartós?,szex? vagy mire gondolsz?)
2012. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
képet!!!!!!!! és mi az az alacsony?
2012. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
én 23 éves lány vagyok, és még sosem volt senkim. illetve egyszer volt egy srác, akivel kb 1 hónapig együtt voltunk (de azt nem nevezném járásnak). amúgy egy teljesen normális, hétköznapi lány vagyok. nem vagyok se csúnya, se kövér. egyszerűen csak teljesen szerencsétlen :( kezdem azt hinni, hogy tényleg sosem lesz senkim :(
2012. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!