Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt egy lánnyal. Amikor ezt elmondta, hozzá tette, hogy most már te is megcsalhatsz fiúkkal. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 12:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

LoL

Viccet csinál a kapcsolatotokból,légy nagy fiú és hagyd ott :)

2012. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Uranus válasza:
59%
Csapd ki a francba, mit képzel az ilyen magáról.
2012. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Én megkérdeztem a barátomat pár hete, csak úgy kiváncsiságból, hogy ha lánnyal feküdnék le, smárolnék, bármi, azt ő megcsalásnak venné-e. És nem venné annak. Sőt, végig is nézné a dolgot esetleg, bár azt nem engedném, mert nem akarnám, hogy beszálljon. :D De videót ha készítenénk róla, szerintem sokat nézegetné.

Természetesen, ha összefeküdnék(vagy bármi) egy sráccal, az megcsalás és lapátra is kerülnék.

Félig poénosan megjegyeztem neki, hogy ha kíváncsi, milyen fiúkkal én nem sértődök meg, ha kipróbálja. :D Viszont tudom, hogy nem érdekli. :) Ha másik lánnyal csinálna bármit is, repülne, de fiúval nem érdekelne.

20L és 23F

2012. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

utolsó!

Nagy ribi vagy!!

2012. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mázlista! Minden férfi álma egy édeshárma!
2012. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kösz hogy lepontoztatok, nagyon köszönöm.-.-
2012. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!