Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek a következő szituációban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy több éves (pl. 4-6) kapcsolatotok, ami már régóta haldoklóban van, szakítotok a barátnőtökkel, de mivel együtt éltek, és a lánynak kell egy kis idő albérletet találni, még bő egy hónapig nálatok lakik. Csakhogy közben képbe jön egy másik lány, akibe szinte azonnal beleszerettek (az előzőbe már rég nem vagytok, csak a megszokás tart össze).


A kérdés:

Az új szerelem még csak kibontakozóban van, max. csókolóztok, de semmit több. Az ex pedig otthon minden trükköt bevet, hogy visszacsábítson (ruhátlanul mászkál, hívogat stb.). Ti ki tudnátok tartani, és elutasítani az ex közeledését, mivel komolyan gondoljátok az új lánnyal, vagy egy-kétszer még ágyba bújnátok az ex-szel?


2012. febr. 6. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

szóval....


- Évekig 1 pár voltunk.......

- de mára ez véget ért és van egy másik lány

- a barátnőnket aki már ex, azzal biztos dugtunk párszor évek alatt és elég sokat láttuk meztelenül, ergo nem tud ezzel elcsábítani, és megfogni

- az új lányt meg megszeretjük és vele akarunk lenni.

- ergo mászkálj nyugodtan meztelenül max szánalmas leszel....

2012. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy visszacsábulnék és hagynám az új lányt
2012. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Macs1209 ***** válasza:

Nézd,ha annyira komoly az újjal, akkor az exel SEMMI.

Sőt, ha nem képes felöltözni, még azt is megkockáztat-

nám, hogy haza se megyek :)

2012. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
megdugnám mindkettőt, ha többen is lennének mindahányat.
2012. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félre értettél :)

Ez már két éves történet, és én az új lány vagyok a történetben. Csak a napokban szóba került valahogy a megismerkedésünk, és párom elmesélte, hogy milyen nehéz volt akkoriban neki. Én teljesen megbízom benne, meg ez már utólag nem is fontos, csak nagyon csodálkozom, hogy ellen tudott állni (szép az a lány nagyon).

Azért is tettem fel a kérdést, hogy lássam, más férfiak hogy állnának ehhez hozzá.

2012. febr. 6. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:

első vok:


tökmindegy h te vagy az a lány... :)

Akkor is az a lényeg amit említettem és mondtam, ergo nem.. :)

2012. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem én, és köszönöm a válaszod :)
2012. febr. 6. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!