Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnátok tanácsolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok tanácsolni a lánynak? Nem voltak együtt, de mind a kettő félrelépett. A srác (B. ) bevallotta, a lánynak (P. ) nagyon fájt, de végül megbocsátott.

Figyelt kérdés

Mivel a srác (B. ) részéről semmilyen érzelemkinyilvánítás nem volt, ezért a lány egy éjjel elment egy másik sráchoz (A. ) és lefeküdtek. A lány nem mondta ezt el a srácnak (B. ), mert akkor soha többet nem lenne Vele.

A srác (B.) azért lépett félre, mert először el akarta felejteni a lányt, majd rájött, hogy a lány iránt táplált érzelmeinek mélységére volt kíváncsi.

A lány ittas állapotban lépett félre. A srác (A.), akivel volt, este elaludt, de reggel megtörtént a dolog.

A lány nagyon rosszul érzi magát, és bántja a dolog, hogy hazudott a srácnak (B.), de rájött, hogy hibázott, ezért nem akarja elmondani Neki.

Mit tudnátok tanácsolni a lánynak?


2012. febr. 7. 01:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mivan???

Ha te megbocsájtassz, akkor ő miért nem? Szóval ő félrekúrhat, te meg ha meg mered tenni, akkor húzhatsza p....ba.

2012. febr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezt a srácot senki sem érti (barátnőimmel sokat beszéltem már róla). Túl nagy az egója, és fél, hogy a szívét összetörik.

Nem voltam szűz, Neki is volt előttem barátnője.

Az a lány annyira megbántotta, hogy azóta fél megint nyitni, de ennek már több, mint egy éve.

2012. febr. 7. 01:26
 13/20 A kérdező kommentje:
Összefoglaltad a lényeget...
2012. febr. 7. 01:27
 14/20 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben kénytelen vagy magadban tartani a dolgot.

Viszont én a helyedben elmondanám neki. Ha otthagyna, nem is szeretet igazán. Megcsalásnál megértem, hogy otthagyna, de ez közel sem az.

Szóval neked kell helyrehozni azt, amit az a másik lány elrontott. Sok sikert hozzá.

Remélem rendeződik a helyzet és békében, boldogan éltek együtt tovább.

2012. febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hogy Ő miért nem bocsátana meg?

Én arra gondolok, hogy nem szeret eléggé. Már variációt nem tudtam már kitalálni. Ha meg nem szeret, akkor hagynom kellene, tudom. De nagyon nehéz...

2012. febr. 7. 01:32
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem bocsátja meg, tudom. De magam miatt kell elmondanom Neki, hogy ne legyen ez a kínzó érzésem.

Ha elhagy, nem szeretett eléggé... Csak nehéz ezt feldolgozni.

Köszi a válaszaidat, egy kicsit nyugodtabb vagyok.

2012. febr. 7. 01:34
 17/20 anonim ***** válasza:

:)

Nalátod, tudod te, hogy mi az oka.

Még az is lehet, hogy nem dob ki, csak a szája járt akkor. Ha szeret (és remélem így van), akkor nem lesz gond. Ha nem... hát... akkor meg se érdemelne téged.

Örülök, hogy segíthetek.

2012. febr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Nem voltak együtt, de mind a kettő félrelépett."

????


Mármint ????????????????????????????



Nem azért, de ha nem vagytok együtt, akkor mi mellé léptetek félre?

Inkább szerencsétlenkedtek egymással, és közben mindketten éltek.

Vagymi.

2012. febr. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsétlenkedésnek mondanám, ha már valaminek neveznem kellene.

Én úgy érzem, hogy az érzelmeimet csaltam meg a srác iránt. Ő nem tudom, hogy van vele.

2012. febr. 7. 01:43
 20/20 anonim ***** válasza:
Ma este Al Bundy a következő igazságot mondta: "csak az a csaló, akit rajta kapnak!" :) Ezzel meg akarlak nyugtatni, Te is hibás Vagy, de ha folytatni szeretnéd a sráccal, akkor nem feltétlenül kell elmondanod egyből. Max előszeded a dolgot később, ha nagyon lelkiismeret-furdalásod van.
2012. febr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!