Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ismerősötök, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök, aki együtt van a párjával, és az egyik dohányzik a másik pedig nem?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá, mert eddig azt tapasztaltam, hogy vagy mindkettő cigizik, vagy egyik sem. 19/F
2012. febr. 5. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nálunk párom (23f) cigizik, én (23l) nem. teljesen dohányzásellenes vagyok, ő ezt megérti, nem fújja a pofámba a füstöt, itthon a konyhában cigizik nyitott ablaknál, ennyi. én nem cseszegetem a szokása miatt.
2012. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nállunk mind2-en dohányzunk, de van egy ismerősöm akinek a felesége dohányzik csak. Csak a konyhába az ablaknál mellet cigizhet, cserébe eltűr egy kis füstöt pár percig ha ő is ott van. Minden a kompromisszumokról szól.
2012. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
azért látod azt, mert a nem dohányos nő általában (80 százalék) nem választ dohányos férfit maga mellé
2012. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Macs1209 ***** válasza:

Én dohányzok, de ha olyan barátnőm van, aki nem dohányzik,

addig képes vagyok letenni a cigit. Pár folyamatosan együtt

eltöltött nap után képes vagyok felhagyni a bagóval :)


31F

2012. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán jellemző. Ha esetleg el is tűri a csaj egy ideig, akkor már az elejétől fogva meg akar változtatni, vagy még az előtt, hogy bármi is lenne köztetek.
2012. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Ismerősök közt, eddig a dohányzó mindig rá szoktatta a másikat. Nem választanék dohányzó párt.
2012. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem akarom megváltoztatni a páromat... pedig nem dohányzott, mikor összejöttünk, közben szokott rá, de attól még ugyanúgy szeretem, és eszem ágában sincs megváltoztatni őt. egyéni döntése, nagyfiú már.
2012. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
mi 4 évig jártunk úgy h ő cigizett én meg nem, semmi gond nem volt 21L
2012. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Én nem bírom a cigit, szóval meg szoktam mondani a srácoknak, hogy dohányosokkal nem ismerkedek.

Ettől függetlenül olyan sráccal jöttem össze, aki dohányzik, de ő nem volt sose valami nagy cigis, csak szerette az ízét, így mi abban állapodtunk meg, hogy ha vele vagyok nem gyújt rá, csak ha nem vagyok ott.

Azóta különben tök magától leszokott, mert drága és így egészségesebbnek érzi magát. Én ennek persze csak örülök, remélem nem szokik vissza.

20L (25F)

2012. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nővérem+barátja
2012. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!