Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetsz, ha látod hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetsz, ha látod hogy egy nő próbál közeledni a barátodhoz?

Figyelt kérdés
A barátom úgy gondolja, csak barátság van közöttük, de a lány bökdösi facebookon és mindig érdeklődik iránta, és jól elbeszélgetnek és a barátom is keresi a társaságát.:S Félek, hogy elveszítem...
2012. febr. 7. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Írd meg neki,hogy megbeszéltétek a pároddal, hogy látjátok a

lányon,hogy szimpatizál veletek, ill pároddal, és arra gondoltatok,hogy bevennétek őt harmadiknak!

2012. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Továbbra is figyelném őket, ha nagyon zavar már ez a dolog, mondd meg párodnak, hogy ez rosszul esik neked.
2012. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én momentán leszarnám. Legalábbis látszólag. Ha megcsal, akkor úgy is kiderül, és akkor tipli van. Az ilyet nem sajnálom.


Egyszer a féltékenykedésemmel belekergettem egy pasit a másik nő karjaiba...Ez sem jó megoldás.


Talán az lenne a jó, ha te is eljárnál fiú barátokkal+ lány barátokkal is, úgy, hogy hogy pasidat otthon hagyod.

2012. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy zavar, mert tudom hogy a lánynak tetszik... Azt mondta a barátom, hogy én is beszélgetek más pasikkal,és én is tetszem azoknak. De én sosem írok rá azokra a pasikra, de ő ráír arra a lányra:/ És csak veszekedés van...néha úgy érzem féltékennyé akar tenni, vagy visszaadni:S
2012. febr. 7. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyétek be harmadiknak.
2012. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem teszek. Ha nyíltan bepróbálkozik valaki, akkor a párom felvilágosítja arról, hogy van párja és "elhajtja". Ha pedig csak "titokban" közeledik felé valaki, akkor próbálja őt elkerülni vagy legalább is nem beszél, írogat neki ha nem muszáj.
2012. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!