Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napra mit adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra mit adjak a barátomnak? (21 éves)

Figyelt kérdés

Nem lesz egyikünknek se pénze, de mivel nekem sose volt Valentin napom, szeretnénk megtartani.


Ti mit adnátok a barátotoknak? Akármilyen ötlet jöhet, én benne vagyok minden perverzségben (ő kevésbé :D)

Egyedül a sztriptízt ne írjátok, mert ahhoz szégyenlős vagyok :) Ötlet?

Szeretek sütni, meg főzni is, olyan is jöhet.


2012. febr. 7. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pacalpörkölt, aztán lekváros bukta, mellé egy rekesz sör, miközben HD-ben megy a női iszapbirkózás középdöntője és a pincérnő meztelenül szervírozza a kaját.

Mesés és felejthetetlen ajándék.

2012. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szeretet, szexet, kényeztetést.

Legyél jó barátnője, ennél többet nem hiszem hogy elvár tőled.


Ezek a dolgok viszont ünneptől függetlenek kellene hogy legyenek. Lényegében értelmetlen a Valentin nap csak egy újabb ürügy hogy lehúzzák az emberek pénzét.

2012. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pörköltöt
2012. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem húzzák le a pénzem mert nincs :) És neki sincs :) Amúgy jó barátnője vagyok, imádjuk egymást, épp ezért nehéz, mert különlegesen szeretném "imádni". Értitek :)

A pucér szervírozással egy a bökkenő... A lakótársak :)

Akartam volna a kedvenc kajáját megsütni, de úgy felmentek a húsárak is :(

2012. febr. 7. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:

kedves első válaszoló :)


ettől a kajától meg még plusz a sörtöl igencsak összefosná magát a kedves kérdező barátja :) sztem ez igy nem jó ötlet :P

2012. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ételnek ez milyen lenne?

Főtt tojással töltött fasírozott, krumplipürével és egy üveg borral.

Na már csak a többit kellene kitalálni :)

2012. febr. 7. 18:46
 7/13 anonim ***** válasza:
csak tálald szépen és tökéletes:D
2012. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A lakótársakat biztos nem zavarja a szervírozás.


Gabesz19:

Az kizárt dolog. Egy pörkölt, sör, aztán desszertnek bukta az erős gyomornak meg sem árt, csak a müzliken meg sárgarépalén szocializálódott gyomrok nem bírják azt.

2012. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úúú kitaláltam egy receptet, rákerestem és elméletileg nincs ilyen:

Darált hússal töltött tojás :D

Megpirítanám a husit, megfőzném a tojást, ketté vágnám a tojást, és a sárgáját összekeverném a hússal és visszatöltöm :D esetleg egy kis kukorica mehet bele :D Na? Na?

2012. febr. 7. 18:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Először próbáld ki, hogy ízre milyen. Ha jó, akkor mehet.
2012. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!