Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most úgy őszintén hogy bírjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most úgy őszintén hogy bírjam ezt elviselni?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor kezdődött a történet. Volt osztálytársam buliján voltam, 8-kor már berúgva. Egy nagyon helyes sráccal csókolóztam, majd megint és a paplan alatt összebújtunk és stb.. stb... és utána azt mondta nem akar új kapcsolatot. Kérdeztem csak szex és más semmi? Azt mondta nem. Aztán másnap kérdezte, hogy ráérek-e. Mondtam, hogy nem mert megyünk rokonokhoz. Azt válaszolta hanyagoljuk a témát. Majd elkezdtünk beszélgetni. Három napon keresztül késő estig beszélgettünk facebook chaten. Szinte mindent megtudtam róla, holott azt mondta nem hagyja, hogy megismerjék őt az emberek. Majd csütörtökön beszélgettünk, kérte, hogy talizzunk.. és taliztunk is és az esőben sétáltunk és smároltunk és ölelgetett és felkapott és úgy vitt... de csak egyszer csókolhattam meg, azt mondta másnap estig csóktilalom van. Mert hogy tegnap nála aludtam. És tök rendes volt, rendelt pizzát, sütött palacsintát - igaz nem ettünk egyikből sem - és horrort néztünk, de egymással voltunk elfoglalva.. és nem szexeltünk, hanem stb.. stb... (gondolom nem nehéz kitalálni). Egyébként azért nem szeretkeztem a sráccal, mert szemétkedni akartam egy kicsit. Ha csütörtökön ő úgy, akkor én meg így... és állandóan simogatott, smároltunk. Mondtam neki h szeretem.. azt mondta ő is engem. Majd beszélt az exéről, hogy milyen csúnyán csúnyán összevesztek és hogy az előző barátnői is mind átverték és nem akar új kapcsolatba kezdeni. De SÍRT... mondjuk én jobban sírtam, a buszon majdnem mindenki azt nézte mi bajom van és úgy bámultuk egymást az ablakon keresztül. Azt mondta barátok maradunk és számíthatok rá mindig. De nem értem... Segítsetek!
2012. jan. 7. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

volt petting?

ok ..

nem mondok semmit se,fura az egész.

2012. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű.Olcsó ribi vagy. Ha ő megcsókolt volna aznap akkor már egyből lefeküdtél volna vele? Áh :S Cink...
2012. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc!
2012. jan. 7. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Idióta, lelkisérült a csávó, aki azt hiszi, csak mert őt p.csánrúgták, neki is joga van másokat lebegtetni. Ezt a nagy helyzet. Ha rám hallgatsz, jobban teszed, ha most kiszállsz ebből. Különben az lesz, hogy te totálisan bele fogsz zúgni a csávóba, ő meg továbbra sem fogja tudni mit is akar és te szép lassan bekattansz és egész nap itt fogod fárasztani a népet, hogy "nem szeret, mit tegyek?"


Üdv.

2012. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!