Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekkori barátból 11 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori barátból 11 évvel később szerelem? Működhet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 2 hét eltéréssel születtünk, és egy lépcsőházban laktunk. A szüleink kisbaba korunkban együtt vittek le minket sétálni, rengeteget játszottunk együtt. Együtt játszótereztünk, egy oviba jártunk. Az én szüleim tovább dolgoztak, ezért egy időben órákatnáluk voltam minden délután. Mintha a tesóm lett volna. Általánosban külön osztályba jártunk, de délutánonként együtt voltunk a lakótelepen, vagy egymásnál. Ekkor már haverok is voltak, kb 4-6-an játszottunk így együtt a lakótelepről, de sokszor csak ketten voltunk ezzel a sráccal. Egyre többet beszélgettünk is, már nem csak a játék volt a lényeg.


Így ment ez 11 éves korunkig, tehát pont a kamaszkor előttig (tudom, a mai 11 évesek előbb "érnek", de mi 11 évesen még sokkal inkább gyerekek voltunk, mint kamaszok). Aztán az ő családja elköltözött Ausztriába. A mi városunkba nem is jártak vissza, a rokonok máshol éltek. A fiúval írtunk egymásnak pár levelet (az internetet nem ismertük még), aztán ahogy jött a kamaszkor, más dolgok érdekeltek minket, más barátaink lettek. 11-12 évesen nehéz úgy fenntartani a barátságot, hogy nem találkozunk.


2 éve bejelölt facebookon, akkor 20 évesek voltunk, egyetemisták. Én Budapesten, ő Grazban. Írtam neki, chateltünk egy kicsit, hogy kinek hogyan alakult az élete, stb. Néhány hetente, havonta beszélgettünk kicsit. Aztán egy éve írta, hogy ő visszajön Pestre, ha befejezte az ottani suliját, el akar végezni egy szakot itt is. Augusztusban Pestre költözött, persze találkoztunk, aztán még többet találkoztunk, egymásba szerettünk, csók, szex, és most járunk, de aki hallja a sztorinkat, azt mondja, hogy ez nem igazi kapcsolat, mert csak "nosztalgiából", meg a régi barátság miatt vagyunk együtt, nem azért, mert egymásba szerettünk. Persze megbeszéltük ezt a barátommal is, de mi úgy gondoljuk, hogy a mostani vonzalmat így 22 évesen nem lehet összehasonlítani azzal, hogy kiskorunkban együtt játszottunk. Nagyon vonzódunk egymáshoz, a szex isteni, sok a közös témánk (nem csak a múlt), van közös hobbink is, jókat beszélgetünk...


Ti furának tartjátok a kapcsolatot? Szerintetek van jövője?


2012. febr. 8. 10:56
 1/4 Macs1209 ***** válasza:
Simán lehet :) Sőt, tök jó ez így, ahogy írtad. Legalább van sok alap.
2012. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tesztek érte van jövője. Egyáltalán nem tartom furának ezt a kapcsolatot. További jókat!
2012. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaaaj de cukiiii!:) Szerintem meg tök aranyosak vagytok! :) Én 8 évesen ismertem meg a mostani barátomat, aki a tesóm haverja, de 20 évesen jöttem vele össze, szóval... :) Sok sikert!
2012. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem túl van bonyolítva a kapcsolat körül lévő mizéria. Működik a dolog, ez már tény, hiszen együtt vagytok. Aki eddig kételkedett benne, annak már most nincs igaza!

A kérdés most már az, hogy meddig működhet, ezen azonban ismét felesleges rágódni, hiszen mindennek vége szakad egyszer, nem kell ezen rágódni, éljetek, csináljátok amíg működik, amíg jól esik.

2012. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!