Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerekkori szerelmem komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekkori szerelmem komoly kapcsolatra vagyott vagy csak kalandra vagyott?

Figyelt kérdés
8 eve szerelmes belem. en voltam elete szerelme. komoly kapcsolata nem volt, csak egyejszakas kalandjai, mert engem akart vegig. komoly kapcsolatot akart tolem. nem egy varosban lakunk, de minimum 2 havonta talalkoztunk. utolso talalkank ota, rajottem, hogy fontos nekem, es akarnek valamit tole. randi utan felhivott, es kozolte, hogy nem akar baratsagnal tobbet. skalpgyujto es rajott arra, hogy nem teperhet le oly konnyen, vagy kihult a szerelme?
2012. jan. 30. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megunta a helyzetet. Ha 8 évig odavolt érted... enged meg neki azt az emberi érzést, hogy belefáradjon a várakozásba.
2012. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont, szépen mondtad!
2012. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek van igaza szerintem is.


De ha mégsem.. Lehet olyannak látott a randin, amilyennek előtte még soha. És ez nem tetszett neki.

8 év alatt az ember sokat megtud a másikról. Egy kicsi lökés és rájött: ez a lány nem való hozzám. Megőrjítenénk egymást 5 perc alatt egy kapcsolatban.

És puff, már nem kellesz neki mint társ. És ha 8 év alatt nem feküdtetek le, akkor ezek után kapcsolat nélkül sem fogtok. Így a megoldás: "maradjunk barátok"

2012. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!