Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan hódithatnám vissza? 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódithatnám vissza? 24 éves nő vagyok 3éve vagyok férjnél, de 8 éve vagyunk együtt,gyerekkori szerelem,nagyon nagy szerelem!de valami történt vele.

Figyelt kérdés
ismerem annyira hogy tudjam,nem nő van a dologban.ő azt mondja nem tudja miért de eltávolodott tőlem,de nem az én hibám,két nappal később már mindenért én voltam a hibás,mindent mondott rám,még ojanokat is amikért ő volt a hibás.2 hónapja azt játsza velem hogy egyik nap azt mondja menjek el,masnap pedig hogy maradjak,mert jó lessz minden,helyre hozzuk,másnap megint elküld.azt mondja szeret,de már nem úgy.össze-vissza beszel,ellent mond magának minden szavában,de azért azt is látom rajta hogy akarja helyre hozni,de valamiért nem megy.szenvedünk,de leginkább én.nem akarom elvesziteni!de most megint úgyvan hogy elmegyek,elválunk,most komojnak tünik.mit tegyek?erőszakkal nem akarom magam mellett tartani,azt szeretném ha megint belémszeretne,de hogyan csináljam??
2008. nov. 14. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Úgy , hogy költözz külön. Jó sok időre. És ha kaparja a küszöböt, ne engedj neki elsőre. Biztos lesznek itt olyanok, akik majd a jól bevált beszéljétek meget ajánlják, de úgy látom, a férjeddel nem lehet megbeszélni mert másnap már az ellenkezőjét csinálja. Ultimátumot kell adnod neki, ha esetleg kibékültök, akkor közölheted vele, hogy csak egy dobása van.
2008. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nekem ez a határozatlanság azt sugallja,hogy másik nő van a dologban.Akkor szoktak a pasik ennyire határozatlanok lenni,mikor nem tudják eldönteni kit válasszanak.

Azért én a helyedben nem ugranék úgy ahogy fütyül.Ma azt mondja menj,Te pakolsz,holnap maradj,Te kipakolsz,aztán másnap megint menj..stb...hülyére vesz teljesen,ezt nem kellene hagynod bárhogy is szereted.Szerintem is el kellene hagynod,aztán ha valóban szeret még,akkor úgy sem bírja nélküled.Sok esetben akkor jövünk rá igazán,hogy mennyire szeretjük a másikat,amikor úgy érezzük elvesztettük,bízz benne,hogy szeret.Ha meg vége,akkor jobb tudomásul venni.

Nagyon sajnálatos,hogy így alakult a kapcsolatotok.Lehet,hogy egy kis különlét segítene.

2008. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát igen.a csaladom nagyrésze szerint is valami ijesmi lehet a megoldás.de én 1 életre mentem férjhez.ojan dühös vagyok rá.annyi mindenen mentünk keresztül mig végre eggyütt lehettünk,mindenki ellenezte a kapcsolatunkat,addig tartott a nagy szerelem,miután összeházasodtunk,elkeztek romlani a dolgok.félek hogy elveszitem ha egyedül hagyom.annyira szeretem.egyáltalán volt már valakivel ojan hogy ugyanabba a személybe szeretett megint bele?vagy ne reménykedjek?
2008. nov. 14. 20:42
 4/10 A kérdező kommentje:
ahhogy mondod!ki meg bepakoltam a cuccomat,de másfél hónap után annak ellenére hogy azt mondta maradjak,én nem pakoltam ki,és 2 hétig alig lehetett közlekedni a lakásban a sok zsáktol meg dobozoktól...de végülis megérte mert megint megyek!vicces,mi?és igen,az lessz a vége hogy elhagyom,csak még nem tudom hogy elég erős leszek-e megtenni...
2008. nov. 14. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legközelebb azt mondja, hogy menj...akkor fogd a cuccod és menj el. Költözz haza...Majd pár nap múlva vagy lehet, hogy csak óra múlva a kapuban fog állni és könyörögni. De ha csak telefonálni probál NE vedd fel. Személyesen kell beszélnetek.
2008. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a fura az egészben hogy ahányszor csak azt modta hogy menjek én akartamis menni,megvettem a jegyet a buszra és indultam,akkor meg teljesen bepánikolt és mondta hogy maradjak mert megoldjuk,2 napig ok volt aztán megint a régi nóta.nem szeretnék rosszul dönteni,hogy elmenjek mikor azt mondja maradjak,mert akkor az lenne bennem hogy én nem tettem meg mindent a kapcsolatunkért.ojan tanácstalan vagyok!
2008. nov. 15. 00:08
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Én vissza hódítanám, végül is mit veszíthetsz? Te is azért szerettél újra belé, mert úgy érzed elveszíted. Érezze úgy ő is. Legyél elérhetetlen. Új frizura, új ruhák és kezdj el külön járni szórakozni barátnőkkel. Mond azt, hogy időre van szükséged, kicsit függetlenedni akarsz. Ha haza mész a szüleidhez nem fogja látni az átalakulást, nem eszi a penész, hogy hol jársz, kivel vagy, mit csinálsz, mikor mész haza. Pasizni nem kell, de neki ezt nem kell tudni, érezze, hogy elveszíthet, kellesz Te másnak is. Ja, és ha azt mondja pakolj, hát pakolj, ne maradj ott. Ha szeret utánad megy, ha nem, akkor legalább nem aláztad meg magad előtte azzal, hogy úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül. Remélem sikerül rendbe hozni a dolgaitokat.
2008. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pénz nem szokott eltűnni, mert egy nő mindig kerül pénzbe, és ezek a tünetei a játékgépezésnek is. Nem lehet?

Ha játékgép van a dologban, akkor tapasztalatból mondom, amíg megbocsájtasz neki addig nem is hagyja abba. Akkor menj jó messzire, ahol elfelejted.

A családot nem vonnám be, mert ha rendbejöttök, akkor is negatívan fognak rá gondolni!

Az anyósom ezmiatt van 10 éve depresszióban és együtt vannak, pedig nem kéne az elejétől és már ő sem lenne beteg.

Nagyon vigyázz magadra, ha esetleg ilyesmi van, de remélem csak én látom így és nem igaz!

2008. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
A 2. válaszadóval értek egyet, nö lehet a dologba, ami még neki sem biztos! Én nem várnék tovább, bár kérdésed, hogy hoditanád vissza? arra azt válaszolom, hogy ilyen pasit nem kell visszahoditani. 8 éves kapcsolat nem erre jo hogy játszon a te érzéseiddel, ezt nem hagynám, te se hagyd, de rajtad áll, visszahoditani nem fogod tudni, ha nö áll a háttérben , de ez csak az én véleményem
2008. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos,en tapasztalatbol tudom,hogy no van a dologban!Egyetertek azzal,hogy menj tavol tole,NAGYON nehez lesz eleinte,de legalabb megtudod hogy mennyit ersz neki...nekunk mar van kozos gyerkoc is, en megis elkuldtem a ferjemet uezen okokbol.KITARTAS!
2008. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!