Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a pasi fizet? Pl: minden egyes pékségnél, mindig, amikor csak éhes lesz a lány?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Nálam ez nem igy van...ha éhes vagyok akkor veszek magamnak ennit:)

Ha netán ott van a párom is,megkérdezi hogy mit kérek és mikor fizetnék,szokta mondani,hogy hagyjam!Vagy ha meghiv az is más:)

Én nem szeretném ha mindig ő fizetne...bunkóság egy kicsit:S

2009. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én az első pár (2-3) alkalommal szoktam fizetni, ha magának vesz valami akk nem hívom meg. van aki már a második alkalommal szól h szeretné ő kifizetni. olyan még sosem fordult elő hogy a 3. után is meg hivtam volna valakit, mert a lány fizetett, mondván mindíg én fizetek. ez szerintem kölcsönösem normális
2009. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

dehogy, mi pl megszoktuk hívni egymást... egyszer mondjuk én fizetek egyszer ő... változó

(ami az enyém az az övé is elv alapján)

2009. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

pl. ma hamarabb mentem haza.

a barátnőm és az ő egyik barátnője pedig bennt maradtak.

mondtam a bnőmnek, hogy megyek haza tanulni, de csak annyit kaptam: "ilyen korán, még kaját se vettél nekem".

még ha viccnek szánta is volna, elég gagyi lett volna:S nem

sztem.....sztetek?:D

2009. jún. 2. 12:58
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez bunkóság!Én soha nem monanék ilyet a barátomnak,még viccként sem!!!

És nem is szeretem ha ő hiv meg...

Nem kihasznál?

2009. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én alapból nem hagyom hogy a pasi fizessen helyettem bármit is. Egyszer kétszer esetleg ha otthon hagyom a pénzem... egyébként nem.

Ha meg a csaj elvárja hogy mindent te vegyél neki akkor ott érdemes meggondolni hogy lehet csak arra kellesz neki hogy több zsebpénze maradjon. Sajnos vannak ilyenek.

2009. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

tíz hónap járás után csak erre kellennék neki? nem hiszem..

am. egy ilyen szitu után nekem "mit illene mondanom"?

tennem?

2009. jún. 2. 13:11
 8/17 anonim ***** válasza:
leülni és beszélni kéne vele, hogy ez mi volt? lehet, hogy csak vagánykodott a b.nője előtt... vagy 1szerűen ilyen a stílusa?!! szerintem nem a legmegfelelőbb viselkedés! az biztos!
2009. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hát én enyhén kiakadnék... nem ugy hogy kiabálok vele, v ilyesmi, hanem mondjuk otthagyom... gondolkozzon már el 1 kicsit.. ilyet tényleg nem mondunk viccből sem..
2009. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Már nem az a kor van, h a férfi 100%-ban eltartja a nőt, szerencsére.

Illik meghívni, a nőnek meg visszahívni.

2009. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!